Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki12345678 kérdése:

Védett vagyok már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!☺️


Április 21-én kezdtem el szedni a Slinda nevezetű fogamzásgátlót. Az orvosom azt mondta, hogy a biztonság kedvéért várjak egy hónapot amíg hat, mivel utasított, hogy ne a ciklusom első, hanem az 5. napján kezdjem el szedni.

Ha az elsőn kezdtem volna, azt írta a beteg tájékoztató, akkor azonnal védett vagyok.

A lényeg az lenne, hogy május 21-én és 22-én megengedtem a páromnak, hogy belém élvezzen. Ti is úgy gondoljátok, hogy már nem lehet baj és védett vagyok? Már biztosan szívódott fel annyi tabletta, hogy hasson?

Azt tudom, hogy volt már hatása, mivel egymás után kétszer is megjött, egyszer május 8-án, vége lett, három nap szünet és amikor a placebotablettákat kezdtem el, megint megjött 16-án.

Kétszer volt olyan, hogy kicsit megcsúsztam az időben, egyszer fél órát , egyszer 15 percet és ezek miatt is aggódom, bár a betegtájékoztatóban azt írták, hogy 12 óra után van baj.

Most szedem először, ezért vagyok ilyen parázós, köszi a válaszokat előre is ! 😫



2021. máj. 23. 09:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a második levél 3. szeménél tartottam 21-én, igaz bevétel után 2- 2és fél órával ittam alkoholt, bár elvileg ez nem befolyásolja. 22-én pedig értelemszerűen a 4. szemnél
2021. máj. 23. 09:38
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
10-20 év, és ha nincs szerencséd akkora leszel tőle mint egy tehén.
2021. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!