Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót használtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót használtok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Kondom
Fogamzásgátló tabletta
Megszakításos közösülés
Spirál
Fogamzásgátló injekció
Pesszárium
Spermicid önmagában
Közösülés után hüvely öblítés
Sterilizálás
Alapból meddő vagyok
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Termékenységtudat + méhszájsapka

Egyik sincs a listán:D

2021. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

😂 Megszakítàs nem védekezés, de ott van. Hüvelyöblítés szintén nem az. Spermicid magában 60-80% csak, az nem rendes védelem.


Amúgy tabizok

2021. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A méhszájsapka rajta van, pesszárium néven.

A termékenység tudat alatt a naptár módszert érted?

Egyébként csak 10 lehetőséget lehetett megadni.

2021. máj. 21. 10:57
 4/12 A kérdező kommentje:

2, én is tudom hogy jó részük gyenge hatásfokú.

Azért engedd meg nekem hogy a megszakítást bele vegyem, mert az egész kérdést az inspirálta hogy itt gyakorin rengetegen csak így "védekeznek". Ami megdöbbentő számomra. 10-20 év múlva jó sok kis gyakorissal gyarapodik az oldal közönsége ha ez tényleg igaz.

2021. máj. 21. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

1es vagyok

Háát azért van különbség méhszájsapka és pesszárium között, bár tény, hogy hatásmechanizmusát tekintve elég hasonló.


Termékenységtudat alatt nem a naptármódszert értem.

A naptármódszer azt mondja, hogy a ciklus márpedig 28 napos, 14. napon ovulál a nő és kész. Ez egy tipp, hogy kb mikor minek kéne történnie tankönyv szerint.

A termékenységtudat lényege, hogy a különböző jelekből az ember pontosan megállapítsa mikor ovulált, így nem csak tankönyvi formula szerint tippel, hanem pontosan tudja mikor termékeny és mikor terméketlen. Ez alkalmazható rendszertelen ciklusra is, illetve nőgyógyászati betegségek felfedezésére is alkalmas, hisz feltűnik, ha elmarad az ovuláció. Meglepődnél, ha tudnád mennyi nő él úgy hogy azt hiszi termékeny, közben évente jó, ha 6-8 alkalommal ovulál.

2021. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

#5

Hagyjad, valószínűleg Jankát sem ismeri és a tanításait se.

2021. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6, hát most majd megismeri:D Így tanul az ember új dolgokat:D
2021. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha belinkeled akkor szívesen elolvasom, mert természetesen nem ismerem.

Egyébként én inkább műszaki beállítottságú vagyok szóval kevésbé hiszek az ilyen nehezen megfogható dolgokban, sokkal inkább a gumi, fogamzásgátló tabletta, IUS. Minden más erősen függ a felhasználóktól S mint tudjuk ez sosem vezet jóra.

De attól még szívesen tanulok új dolgokat.

2021. máj. 21. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tiszta anatómia / biológia, az igaz, de elég konkrétan felismerhető a termékeny időszak és az ovuláció. Úgy értem számokhoz is köthető (mert az egyik faktor a testhő változása) szóval grafikont is kell rajzolni, az tetszhet;D


YouTube-on keress rá Hormonmentes Janka nevére. Meg van neki honlapja is. De a konkrét technikát egy fizetős trainingben magyarázza el, de ugye nem is olyan egyszerű mint felhúzni egy gumit. Cserébe teleélvezheted az asszonyt aterméketlen időszakban gondolkodás nélkül:D

2021. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, utána fogok nézni.

Természetesen nem élvezem tele az asszonyt és 200%ig biztosra megyek.

Viszont a hormontartalmú dolgokat én sem preferálom.

A biológia is sokszor jól mérhető tudomány, inkább azért tartom megbízhatatlan mert maga a felhasználó végzi a méréseket és ő ítéli meg hogy akkor lehet e szexelni vagy nem. Ami nem túl megbízható ha azt nézed hogy simán lehet olyan izgalmi állapotban hogy rosszul dönt. Mege hát ezek folyamatok amik során a valószínűség változik , nem lehet azt mondani hogy ma 99% hogy nem leszek terhes de holnaptól már nem csinálom.

Na de mindegy, utána nézek.

2021. máj. 21. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!