Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Caya pesszárium vagy méhszájsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Caya pesszárium vagy méhszájsapka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki használ/használt ilyet?


Páromnak 20 cm van, sokszor érzem, hogy eléri a méhemet.

Így főként ebből fakad a kérdésem, hogy vajon mennyire lehet érezni egyiket s másikat? Melyik ajánlottabb nagy mérethez?


Egyéb tapasztalatok?


Sajnos szájon át szedhető hormonális fogamzásgátlótól minden bajom lett. 2 fajtát is próbáltam.


Hüvelygyűrűt néztem még, de mivel abban is hormon van így attól megint rettegek, hogy valami bajom lesz. Pedig már annyira szeretném, ha bennem menne el.

Megszakítással védekezünk. Ő mindig megvárja míg én elélvezek, tehát nekem abszolút maximálisan jó, mert elmegyek tőle.. Viszont ő megszakítással ugye a végén befejezi kézzel.


Előttem csak tablettás barátnői voltak, szóval szeretném, ha neki is olyan jó érzés lenne, ha bennem menne el, és nem kéne aggódni, hogy esetleg baba lenne belőle


Gumit próbáltuk, de az nagyon idegen nekem is és neki is.

Ráadásul rengeteget lő ki és nagyon lefogja a spermatartály, ami megint kényelmetlen neki.


Gyereket még nem tervezünk egy ideig.. pedig azt a részét biztosan élvezné, hogy lehet mindenhogy csinálni :)


Köszi mindenkinek!


2021. jan. 12. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, általában kihúzza,de most termékeny ablak van,amint ovuláció után leszek,elmegy bennem,igen.
2021. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9es vagyok:

Igen, én is bánom, hogy nem jön be, főleg azért, mert kényelmes, hormonmentes megoldást kerestünk, és bosszant, hogy 20e Ft a kukában landol. De hát ez van, ki kellett próbálni, hogy tudjuk, nekünk beválik-e.

2021. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Persze továbbra is írja bátran más is, ha van tapasztalat,észrevétel. Osszuk meg egymással a dolgokat! :)

2021. jan. 15. 00:05
 14/15 anonim ***** válasza:
FemCap-et nem tudom a helyére tenni. Nekem a méhszáj kissé jobbra tart és a sapkát nem lehet olyan szögben tolni, hogy a nyílást fedje. Illetve lehet, hogy lehetne, de nincs elég hosszú ujjam hozzá. Biztosan nem jól van fent, mert borzasztóan könnyű kivenni. Én semmilyen vákuumot nem érzek.
2021. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akinek nem jött be a FemCap, esetleg nem szeretné eladni? Biztos sokaknak nem lett jó a méret de egyetlen eladót találtam. A legkisebb méretet keresem.
2023. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!