Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Caya pesszárium vagy méhszájsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Caya pesszárium vagy méhszájsapka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki használ/használt ilyet?


Páromnak 20 cm van, sokszor érzem, hogy eléri a méhemet.

Így főként ebből fakad a kérdésem, hogy vajon mennyire lehet érezni egyiket s másikat? Melyik ajánlottabb nagy mérethez?


Egyéb tapasztalatok?


Sajnos szájon át szedhető hormonális fogamzásgátlótól minden bajom lett. 2 fajtát is próbáltam.


Hüvelygyűrűt néztem még, de mivel abban is hormon van így attól megint rettegek, hogy valami bajom lesz. Pedig már annyira szeretném, ha bennem menne el.

Megszakítással védekezünk. Ő mindig megvárja míg én elélvezek, tehát nekem abszolút maximálisan jó, mert elmegyek tőle.. Viszont ő megszakítással ugye a végén befejezi kézzel.


Előttem csak tablettás barátnői voltak, szóval szeretném, ha neki is olyan jó érzés lenne, ha bennem menne el, és nem kéne aggódni, hogy esetleg baba lenne belőle


Gumit próbáltuk, de az nagyon idegen nekem is és neki is.

Ráadásul rengeteget lő ki és nagyon lefogja a spermatartály, ami megint kényelmetlen neki.


Gyereket még nem tervezünk egy ideig.. pedig azt a részét biztosan élvezné, hogy lehet mindenhogy csinálni :)


Köszi mindenkinek!


2021. jan. 12. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekünk caya van. Lehet érezni, de nem vészes. A Méhszájsapka kb. ugyan ez, nem gondolom, hogy azt kevésbé lehetne érezni.
2021. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is caya van :D mi megszakítással kombináljuk a termékeny ablakban, vagy óvszer síkosítóval, amit most használunk olyankor, teljesen érezhetetlen, pedig mi is utáljuk. Termékeny ablakon kívül pedig megszakítás, vagy caya és nem húzza ki. Néha érzi a cayát, de nem rossz, nem fáj, nyom, csak érzi, attól fűgg, a méhszájam éppen hogy áll aznap, mennyire magasan.
2021. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért döntöttetek a Caya mellett és miért nem a méhszâjsapka mellett?
2021. jan. 13. 09:07
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

Mert ez univerzális méret, nem kell külön választani méretet. Illetve elvileg könnyebb a használata. Azonban szeretnék mèhszájsapkát. Anya mondta,neki annó az orvos egy nagyon picit írt fel,de én voltam nemrég és azt mondta,nem tud felírni,mert ilyen nincs .... hát nem tudom. Neked a Caya eléggé nagy,van,hogy nem marad bent,lehet a méhszáj állása miatt. Ha meg jól bent van,akkor teljesen kényelmes. Az rossz,hogy 6 órát bent kell hagyni.

2021. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mert az orvosok nem ismerik ezeket a termékeket..

Femcap több méretben van. Neked, ha nem szültél vagy nem voltál legalább 2 hétig terhes a 22 mm kell. Én is azt akarom venni.

Femcap leírásában minden ott van.

2021. jan. 13. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen,nem igazán ismerte. Pedig anno volt orvosi,amit felírt. Már csak a hormonmentesen lehet venni. Igen, valószínűleg az a méret lenne jó,de nem mertem megpróbálni, félek,a vákuum nem tart vagy nem fedi rendesen a mèhszájat. 21 vagyok
2021. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem ez a vákuumos dolog biztatóbbnak tűnik.

Tuti, hogy előtte napokig csak tesztelném, hogy hogyan viselkedik.

2021. jan. 13. 21:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges kipróbálom majd én is. Nekem a caya nagyon nagy, már kicsit zavar,ha nem illeszkedik rendesen bent.

Majd írj,ha már van tapasztalat.☺️

2021. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi vettünk FemCapet, szülés után 10 héttel lehetett először használni. A férjemnek is mindig "végig ér" a pénisze, ami normál esetben nem fájdalmas, de a FemCappel együtt nagyon nyom. 2x próbáltuk, mindkétszer kb 3-4 napig volt alhasi fájdalmam utána. Ezek után a Caya-t ki se próbálom, felteszem, hasonlóan kellemetlen lenne. Így mi inkább maradtunk a guminál.
2021. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as: És a barátod mindig elmegy benned, ha fent van a Caya?


9-es:


Sajnálom. Mi arra gondoltunk, hogy akkor esetleg nem tolja be tövig, hanem annyival kevesebbet, mint amennyit a kupak elfoglal. Bár az már nem olyan.



Olyan rossz, hogy minden fajta hormonos és hormonmentesnek van "mellékhatása" mellékérzése...



Csak úgy próbára Femcapet venni 20 ezerért elég sok. Plusz ugye a gél.

Én elhiszem, hogy akinek beválik annak nagyon beválik,hogy 1-2 évre 20 ezerért le van a gond, csak a krémet kell pótolni, ami ugye sikosítónak is jó(legalábbis ezt írja)


Mert a gumi párszáz Ft.. Nem jön be, nem egy nagy összeg.. de ez azért eléggé.

2021. jan. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!