Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehetek nyugodt? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehetek nyugodt? Nagyon rettegek

Figyelt kérdés

December 10-én eseményutánit kellett sajnos bevennem, kb 10-12 órára az aktus után tudtam bevenni. (A menstruációm 8-án ment el, 21 naponta szokott megjönni) dec 15-én vérezni kezdtem, ma már szinte alig pár csepp, de van.

Igen elolvastam minden leírást, és rengeteg olyan személyes tapasztalatot, hogy nem hatott a gyógyszer (Escapelle)

Borzasztóan rettegek, aludni sem tudok.. ha 1 hét múlva tesztelek kb az már kimutatja ha baj van? Ez a vérzés ami van/volt jelent valamit?:(



2020. dec. 16. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Escapelle meglehetősen nagy adagban tartalmaz hormonokat, közismert mellékhatása a ciklus ideiglenes rendszertelenné válása. Amit lehetett, megtettél, az a gyógyszet hatni fog, ne izgulj.

Karácsony másnapján már tesztelhetsz, hihetőleg negatív lesz.

2020. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy terhes leszel. Karácsonyi ajándék. Boldog ünnepeket.
2020. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Aki felelőtlenül szexel ne csodálkozzon, ha borjas lesz.
2020. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!