Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rettegek az első alkalomtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek az első alkalomtól?

Figyelt kérdés
2 hónapja van barátom akit nagyon szeretek és szeretnèk lefeküdni vele, kívánom is. De rettegek attól, hogy a védekezés ellenére teherbe esek:( csak ezen kattog az agyam, örök félelmem. Akkor ez azt jelenti hogy nem állok még készen? 18L

2016. nov. 20. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti.
2016. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
érdekes amikor én szexelek akkor nem az jár az eszemben hogy beütött a krach (gyerek xd)
2016. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig mindent túlparázok és nem tudom hogyan győzzem ezt le:( azért is félek mert pl a szüleim azt sem tudják h barátom van mert nem engednék hiába múltam el 18...szóval ha baj lenne kb még szólni sem mernék senkinek:(
2016. nov. 20. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne parázz tőle aranyom, 18 elmulottál ott a gumi ami eléggé jól véd és ha 100 alkalombol 1x ki is szakadna akkor is ott az esemény utáni tabletta. Ha meg már nagyon belemelegnétek akkor irass fel tablettát magadnak és akkor ha rendszeresen szeded semmi esélyed se lesz terbe esni. A szüleidnek nem is kell tudniuk róla v arrol hogy hogy smint sexelsz mert ez magán ügy. A tabletta ugyan csak, mondjuk csak a pénzes részét kell valahogy megoldanod és kész.
2016. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk 18 évesen nem tudom, mennyire vesz komolyan a barátod, hogy titkolod a szüleid előtt... Állj már a sarkadra, ne titkolózz. Hihetetlen, hogy léteznek ilyen szülők.


Egyébként ha ennyire félsz, akkor nem állsz készen a szexre. Ha ennyire aggódsz, nem is tudod majd élvezni.

20L

2016. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hiába állok a sarkamra, kb ha a szüleim megtudnák a házból sem mehetnék ki és folyamatosan beszólogatnának..nem tudok mit csinálni
2016. nov. 22. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz... Már tiniként lázadni kellett volna, hogy mire ilyen idős leszel, hosszabb pórázon legyél tartva.
2016. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam vele, csúnyán meg is szívtam mindig..de mindegy is, a legjobb, ha várok még a dologgal
2016. nov. 22. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szüleim se tudnak semmilyen kapcsolatomról, pedig volt 8hónapos is. Bár én kollégista vagyok és ritkán jártam haza.


20l

2016. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Deflohelp ***** válasza:

Fogamzásgátlás az első esetben történhet vízbázisú (!) síkosítóval bekent gumi óvszerrel, ami ekkor még lehet akár Extra Safe (vastagabb) típus.

A behatolás után az esetleges további fájdalom elkerülése érdekében azonnali szétválással.

Folytatás egy-másfél hét múlva, amikor a seb már begyógyult.

Nagyobb biztonságot nyújt a gumi hüvelykúppal kiegészítve, a gumi kiszakadásától, lecsúszásától vagy egyéb ügyetlenségtől tartva (de vékonyabb gumival, hogy érezni is lehessen valamit az érintkezésből).

A kiszakadásos baleset márkás óvszernél is általában akkor történik, ha nincs megfelelő nedvesedés és a gumi feltapad a száraz hüvelyfalra, amit nem vesznek észre.


Tehát dupla biztonságot nyújt a síkosított vastag gumi és gyakorlatilag megszakított közösülés elsőre, hüvelykúp és gumi óvszer a későbbiekben.


A hormonális fogamzásgátlók biztonsági szintjét nem lehet elérni mechanikus eszközökkel, ezért célszerű azokat kombinálni.

Vigyázat, ugyan nagyon ritkán, de a fiú előváladékától is estek már teherbe!

(A fiúnak időben fel kell húznia a gumit, még mielőtt pénisze a lány testéhez érne!)

2016. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!