Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkeztdem szedni a tabit, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeztdem szedni a tabit, nem jött meg rendesen a mensim. Most meg kicsit barnázok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
nem terhesség, ugye? előtte mindig volt óvszer. csak hát ugye.. sose tudni.. :S
2010. aug. 12. 15:28
 1/9 A kérdező kommentje:
és ugy fáj a hasam, mint amikor meg kellene, h jöjjön.. pedig még csak 6 tablettát szedtem be.
2010. aug. 12. 15:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden betegtájékoztatóra ráírják, hogy ha valami mellékhatást tapasztalsz, akkor keresd fel a nőgyógyászt. Hát rajta.
2010. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
majd irok a neten 1 orvosnak.. nem akarok most emiatt rohangalni.. :S
2010. aug. 12. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
én több mint 1 hónapja szedem, és nekem is iszonyatosan görcsöl a hasam, pedig a papíron az van, h pont h nem kell h fájjon annyira...:S:S nem értem..
2010. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyet szedtek lányok? Mert elvileg minden tabi betegtájékoztatójában benne van, hogy az első 3 hónap során több mellékhatás és felléphet, ilyen a közti vérzés és a görcsök is. Ha barnázol, akkor pecsételő vérzésed van, ez bőven belefér, és lehet, hogy többször találkozol még vele. Nekem is volt, de az első hónap után elmúlt, és azóta semmi panaszom nincs. A hasam is görcsölt, sőt néha még most is szokott már a 2. levél végén olyan "mindjárt megjön" érzésem lenni. Ha 3 hónapon túl is tapasztalod/tapasztaljátok vagy nagyon elviselhetetlen, menjetek vissza a dokihoz.
2010. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
yaz-t szedek.. ami egyes helyeken jangee, máshol yasminelle..
2010. aug. 14. 13:14
 7/9 A kérdező kommentje:
most kicsit vérezgetek, de ezt betudhatom köztivérzésnek is.. :S
2010. aug. 14. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a legelső tabletta amit szedsz, és most kezdted el szedni akkor teljesen normális hogy közti vérzésed van. Nekem is volt kb. 5 napig,aztán elmúlt. Ez a 3.levél gyógyszerig teljesen normális, ha később is fennáll akkor kell gyógyszert váltani mert lehet hogy nem elég a hormontartalma.

Az is fontos hogy mindig pontosan szedd, mindig figyelj h szedsz-e mellett antibiotikumot, vagy nem-e hányod ki.

Ha rendesen szedted akkor nincs baj:)

2010. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ez az 1., vagyis 1 kis szünet után most újrakezdtem.. az a gond, h nem jött meg rendesen.. :S
2010. aug. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!