Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki naptár módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki naptár módszerrel védekezik sikeresen? Mióta?

Figyelt kérdés

ha júli 23.án volt meg utoljára és júli 29.-én és aug11 -én voltam együtt a párommal védekezés nélkül az biztonságos így?

Olyan 28-29 napos ciklusaim vannak..


2010. aug. 12. 13:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Én kérlek óvszerrel védekeztem és tökéletesen megbízom benne, soha nem okozott csalódást.
2010. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
ok, az is ott volt az alternativák között :) csak azt hittem, h te is a megszakitással fogsz itt jönni.. :D
2010. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
47%
Miért jönnék azzal? Ha azzal jönnék sem hiszem, hogy baj lenne, mert felnőtt ember vagyok, úgy védekezek, ahogy akarok. Amikor még nem volt fogamzásgátló tabletta akkor sem volt mindenhol 600 gyerek. Ráadásul a tablettát nem lehet kiszűrni a vízből sem, ez az egyik elmélet arra, hogy ezért van mostanában ennyi meleg férfi, mert akaratukon kívül női hormonokat juttatnak magukba. Nem tudom mennyi a valóságalapja, én is csak olvastam róla és ha akarok sem tudok utánajárni, de logikusnak tűnik.
2010. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
26%
régen is voltak melegek, csak mostr divat lett.. ennyi az egész. nem juttatnak sehol sem női hormonokat beléjük :) igen, a te dolgod, de azért örülök, h az óvszert mondtad. mindenkinek szive-joga, csak ajánlgatni nem kellene a megbizhatatlan módszereket. erre értettem csak..
2010. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
15:29: egyszer én is útjára indítok már egy ilyen kis elméletet vagy többet, tök jó lehet visszahallani másoktól :D
2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ajánlgatás, ha valaki elmondja hogy védekezik. Ha azt mondja használj nyugodtan megszakítást na az ajánlgatás, de ha válaszol valaki egy kérdésre az távol áll bármiféle ajánlattól.

Abban egyébként igazad van, hogy a melegség eléggé divat lett, de a fogamzásgátlóban valóban női hormonok vannak és tudtommal tényleg nem lehet a vízből szűrni. Valamit olvastam még ugyanerről a témáról csak nem melegség téren, hanem az állatok szaporodása terén.

2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
73%
Hát felőlem indíthatsz, ha van valóságalapja bizony isten elolvasom a tiédet is, és ha értelmesnek látom megosztom másokkal is :)
2010. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
52%
de most ne csessz már le!! :) csak arra akartam kilyukadni, h a megszakitás nem védekezés.. de nem értem, h mit húzod fel magad, amikor te gumival védekezel.
2010. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
52%
Oké, csak még gondolkozok rajta, hogy milyen legyen, mert hát olyan kell, amit az emberek elhiszenk :D
2010. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
47%

Na nézzétek csak, itt is írnak róla:


"örnyezetvédők, tudósok, kutatók kezdték el vizsgálni a folyókat, talajvizet, forrásokat, mindazokat a helyeket, ahonnan az ivóvizet nyerjük. Így egyre világosabbá válik, hogy mi magunk hogyan szennyezzük életünk alapvető feltételét, a vizet. Antidepresszánsok, fogamzásgátlók, koleszterinszint-csökkentők, fájdalomcsillapítók, kemoterápiához használt gyógyszerek maradványait találták ivóvizekben. A kórházak, gyógyszergyárak, egészségügyi intézmények azok a helyek, amelyek egyértelmű forrásai a szennyeződésnek, de a háztartások is hozzájárulnak ehhez a negatív jelenséghez. "


[link]

2010. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!