Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki naptár módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki naptár módszerrel védekezik sikeresen? Mióta?

Figyelt kérdés

ha júli 23.án volt meg utoljára és júli 29.-én és aug11 -én voltam együtt a párommal védekezés nélkül az biztonságos így?

Olyan 28-29 napos ciklusaim vannak..


2010. aug. 12. 13:37
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
nem 16 vagyok hanem 26 ...és már van egy babám...a sorsra bízzuk hogy jöjjön-e már a kis tesó...még igazából én nem vagyok teljesen felkészülve mert sokat éjszakáztam a kislányommal de viszont neki biztos jó lenne tesó......csak az érdekel h milyen esélyei vannak a dolognak...
2010. aug. 12. 14:34
 12/49 A kérdező kommentje:
Igen és én tényleg olyan hülye vagyok hogy akarok gyereket :) még 1-et a kislányom mellé hogy ne egyke legyen hanem legyen kivel bandázni :) csak kicsit ki vagyok fáradva de ezért érdemes bevállalni mert nagyon szép feladat:) szerintem minden anya szerelmes a gyerekébe :)
2010. aug. 12. 14:37
 13/49 anonim ***** válasza:
52%
nem, ez egyáltalán nem biztonságos. ez max. arra jó, h gumi mellé alkalmazzátok, ha esetleg kiszakad, akkor kisebb eséllyel legyen gond..
2010. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
47%
Na mondtam én, nem kell mindenkit hülyének meg tininek nézni.
2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
nem néztem senkit hülyének ....
2010. aug. 12. 14:45
 16/49 A kérdező kommentje:
az első kommentre írtam választ....
2010. aug. 12. 14:45
 17/49 anonim ***** válasza:
52%
ha nem gond a baba, akkor ok.. de ha semmiképpen nem akarsz gyereket, akkor ne ezt használd. max. kombinald pharmatexel, és megszakitással. igy TALÁN, de hangsúlyozom, csak TALÁN fog később jönni. a leoltások meg azért jöttek, mert nem irtad le, h hany eves vagy, és a tinik szoktak olyan kis hisztérikák lenni, h nem akarnak gumit húzni, hanem várnak a csodára..
2010. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
52%
nem arra értettem, h te vagy a hisztérika, hanem a tinik.. nahh.. érted..
2010. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

értem :))meg ezért is nem háborogtam a válaszokon mert ugye néma embernek az anyja sem érti a szavát..

csak gondoltam hátha több tapasztalat jön h mennyi ideig lehet így húzni a dolgot

2010. aug. 12. 14:53
 20/49 anonim ***** válasza:

Jaa, hát ha tényleg nem baj, hogy gyereked lesz, akkor nem szóltam, bocsi :)


első

2010. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!