Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá a barátnőm hogy elmenjen fogamzásgátlót íratni? Fél elmenni az orvoshoz 22 éves. 1 éve hu i nélkül szexelünk de mostmár jó lenne benne elmennem.

2020. dec. 9. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Utolsónak igaza van.

Legyél mellette.

Igaz hogy csak egy gyógyszer..de komoly dolog ez mert megváltozik a hormonháztartása.

Segíts neki, nem kell félnie, nem esznek embert a nődokik.

Mivel fiatal, más megoldás nincs is tulajdonképpen. Gumi vagy fog.gyógyszer.

De ezt elfogja mondani a doki is, mindenről tájékoztatni fog.

Sok sikert!

2020. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Dehogynincs.

Ott a huvelygyuru, Mini hormonos vagy anelkuli spirál, spermicidek cayaval vagy femcuppal kombinalva, termekenysegtudat.

Rengeteg lehetősége van, amit egy jo nőgyógyásszal kene megbeszelnie.

Elhiszem, hogy fel, mivel nehez jo orvost talalni.

Spiralt nem szült nőknek is felraknak mar. Ne tajekoztassunk felre, higy vagy gyogyszer vagy gumi.

2020. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy van,de nem szeretik.en 26 vagyok, még sem kaphatok spirált. :) Nem tájékoztatok félre, szimplán a tapasztalatot írom.
2020. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy felrakják.. igen. De külön javallatra.
2020. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A gyógyszerre ne akard rávenni és nem is ajánlom, viszont tényleg legyél mellette és támogasd. Ideje lenne már orvoshoz mennie egy szűrésre. Ha ennyire fél,fogd a kezét végig.

Nekem olyan dokim volt aki beengedte velem a páromat, ketten döntöttünk a gyógyszerről, sőt a vizsgálat alatt is bent lehetett. Ha biztonságérzetet nyújt a párodnak a jelenléted akkor menj be vele. Sok sikert nektek, és nem add át a barátnődnek, hogy nincs mitől félnie.

2020. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem se akarta ket orvos felrakni spiralt, mondjuk a gyűrűt ajánlottak meg ok is.

Aztan talaltam egy jo orvost, aki mindenről tájékoztatott es a modern megoldasokat is követte, ismerte. 21 évesen kaptam hormon nélküli spiralt eloszor. Semmi baj nem volt vele.

Amerikaban 15 eves lanynak is tettek mar fel spiralt. Semmivel sem veszélyesebb egy spirál, mint a fogamzásgátló tabletta. Foleg, ha hormon nélkülit valaszt valaki.

Csak a tabi kenyelmesebb, pontos kiszámítható a vérzés, lehet tologatni, kevesebb es nem is faj, mert ugye nem rendes menzeszrol beszelunk. Barmikor abba lehet hagyni, nem faj a felrakas es a levétel, mint egy spiralnal.

Csak sajnos a trombozis hajlam mellett meg annyi mas dolgot tudnak a hormonok osszekuszalni a szervezetben, amit sok orvos nem mérlegel, ezert ajánlják a tablettát. Meg ez az elfogadott itthon. Es akkor a plusz pénzt meg se említem, amit kapnak erte...


Persze ha valaki mindenkeppen tablettát akar szedni szíve joga, csak annyira kevesen ismernek mas módszert, hogy ugy gondoltam, jobb ha elmondom, hogy van választási lehetoseg!:) bocsánat ez szívügyem a munkából adódóan.

2020. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Keressetek egy női orvost, én is paráztam tőle de a tudat hogy legalább egyneműek vagyunj segitett egy picit. Azóta voltam már másik orvosnál is szóval a félelmet kinőttem.
2020. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Bas..zni mer de orvoshoz menni..ah istenem..
2020. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!