Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy áttérjünk a tablettás fogamzásgátlásra?

Figyelt kérdés

Annyira jó lenne már gumi nélkül szexelni és ezzel ő is így van, de fél tőle kicsit.

Csajok mi a tapasztalat a tablettás fogamzásgátlókkal? Mit mondjak neki?



2019. jan. 28. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az a tapasztalatom hogy mikor már szerettünk volna gyereket letettem és teljesen felborult a cikluson. Alig tudtam teherbe esni
2019. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az rossz mikor szedtem mert tudtam mikor jön meg és nem féltem a teherbe eséstől. Viszont mikor szakítás lett és abba hagytam akkor bántam meg hogy szedtem. Eleinte vagy 3 hónapig teljesen rendben volt pontosan megjött de aztán felborult. 3 hónapig nem jött meg aztán kiderült hogy azért mert petefészek cisztám lett. Hol az egyikbe hol a másikba. Soha nem kezdenék el még egyszer fogamzásgátlót szedni.
2019. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta egy gyógyszer, aminek vannak előnyös hatásai, de emellett lehetnek mellékhatásai is, sőt, esetenként súlyos szövődményei. Nem gondolnám, hogy bárkit is "rá kellene beszélni". Vajon ha lenne férfi fogamzásgátló tabletta ugyanezekkel a lehetséges mellékhatásokkal és szövődményekkel, te beszednéd?

A fogamzásgátlásnak normális esetben két embernek a közös megegyezésén kellene alapulnia. Ha ő nem akar tablettát, te meg nem akarsz gumit, akkor keresni kell olyan megoldást, ami mindkettőtöknek elfogadható. Nem az a megoldás, hogy ő nem akar, te meg rábeszéled, rákényszeríted, ráerőszakolod.

2019. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt szó sem esett rákényszerítésről, ráerőszakolásról, ne képzelj bele a szituációba ilyeneket légyszíves.
2019. jan. 28. 19:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Viszont elismerem hogy nem volt szerencsés megfogalmazás a vegyem rá. Megkövetem magam.
2019. jan. 28. 20:02
 6/12 anonim válasza:
57%
Szia. A párommal mi is éppen ilyen helyzetben vagyunk, azzal a különbséggel, hogy én vagyok a lány és nekem kell szedni. Úgy gondolom, hogy ez egy nagy dolog a lány életében és nem szabad erőltetni, mert tapasztalatból tudom, hogy az nagyon frusztráló. Ugyanakkor ha orvossal egyeztetve, mindent átbeszélve kezdi el szedni, akkor kevés az esélye hogy bármi gond legyen. Én is félek tőle egy picit, mivel nekem is ez az első fogamzásgátlóm,de nincs mitől félni😊
2019. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Én is párom miatt kezdtem el. Az elején nem volt semmi probléma, utána elkezdett fáj a fejem ha nagyobb időjárás változás van. Ezen kívül semmi probléma. Ha jól tudom a legkisebb hormontartalmút szedem.
2019. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
16%
Én is a párom miatt kezdtem, de tényleg időt kell adni a másiknak, mert nem egyszerű a szervezetnek sem hozzászoknia és nem tudni kezdetben hogyan reagál rá. Én az első pár hónapban erős fejfájással és/vagy hányingerrel kezdtem, persze azóta már semmi baj nincs és a korábbi erős görcsölés is abbamaradt, de eleinte sok mellékhatás jelentkezhet.
2019. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A tablettát aki csak tudja kerülje el! A legtöbb nő szülés utáni, vagy tablettaszedés utáni elhízásának, a tabletta az oka!
2019. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhízás, libidócsökkenés, migrénhajlam, megnövekedett trombózishajlam hogy csak egy párat soroljak.
2019. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!