Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet az orális szexre?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt,én nagyon szívesen izgatom őt a nyelvemmel és a számmal,de viszonzást e téren még sosem kaptam tőle.Ha megkérdezem miért,undorodik-e vagy más okból,azt mondja egyszerűen nem érdekli a dolog.

2020. okt. 25. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Csere!
2020. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak ezért nem cserélem le.
2020. okt. 25. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mond neki hogy téged érdekel a dolog. És ha te sem csinálod neki?


A baj az hogy ez úgy jön, van aki szereti csinálni van aki nem. Ha úgy kell rávenni valakit abból csapnivaló orál lesz.

Ha meg szereti csinálni mert fél izgatja, hogy te élvezed abból jó orál lesz.

2020. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor megszokod hogy ez nincs 🤷‍♀️
2020. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Kend be a farkad tejszínnel.
2020. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja csinálni, nem tudod rávenni.

Ha meg mégis ráveszed zsarolással, vagy valahogy, tudni fogod, hogy ő kicsit sem akarja.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz, ez a két lehetőséged van.

2020. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hány évesek vagytok, én évekig nem szerettem. Csináltam, de igazából utáltam. Nem is tudom mikor szerettem meg, de már bőven felnőtt voltam. Most már majdnem attól elmegyek ha a számban van.. legalábbis a megfelelő férfié.
2020. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

légy férfi

cumiztasd meg

tényleg,

2020. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

2,5 évig voltam együtt az exemmel, többször beszéltem vele erről, azt mondta sosem fogja nekem megcsinálni mert az olyan lenne neki mintha valami útszéli ringyó lenne, ő pedig nem ilyen. Néha egy-két "puszit" adott a tövére, amiben én semmit nem élveztem ugye, de ez a pár másodperc volt tőle a maximum.

Többek között ezért is lett vége!

2020. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Dib el a f..
2020. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!