Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy orálisan kényeztessem?

Figyelt kérdés
Már mindent probáltam, a barátnőit is megkértem mondják el neki,hogy az mijen jó meg,stb. De semmi egy árva puszit sem enged.

#barátnő #orális #kinyalás.
2017. jan. 21. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha teljesen elzárkózik tőle, akkor fölösleges erőltetni. Inkább azt döntsd el, hogy képes vagy-e élni orál nélkül.
2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Elég megalázó, hogy a barátnőin keresztül próbálod rávenni valamire, ahelyett, hogy leülnél vele és őszintén megbeszélnétek, hogy miért nem szeretné, mitől fél. Lehet, hogy volt korábban rossz élménye, vagy valaki rosszul reagált rá. Lehet, hogy attól fél, hogy nem ízlene neked, vagy szagosnak tartanád stb. Vagy csak szimplán nem izgatja a gondolat. Fordítva csinálja az orális szexet?
2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem forditva sem megy. De azt rendesen eltudta mondani hogy ő erre még nem áll készen. De amikor arra kerülne a sor akkor vihog meg hümmög mint egy " véncsitri" és nem képes megmondani hogy miértnem.

Amokr mgujazom az oké tehát tudom hogy úgy nagyjából mire számitsak.de amugy semmi.

2017. jan. 21. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell erőltetni amit nem akar. Segíts neki ellazulni, ilyenkor néha egy jó környezet, egy jó program vagy egy kis alkohol segít. De egyébként vannak szextársasjátékok is, ahol a lépések után kell megcsinálni bizonyos dolgokat. [ Mondjuk xy pózban szexelni x percig stb. ] Érd el nála, hogy lazuljon el és mondd meg neki, hogy te nagyon szeretnéd ezt és legalább próbáljátok ki, ha rossz abba hagyod. A társasjátékos dolog is nagyon jó, én még egy friss kapcsolatban vagyok jelenleg, de biztos, hogy kifogom próbálni a barátnőmmel, ha eljutunk addig.
2017. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Minden ásítás egy lehetséges szopás ha elég gyors vagy!
2017. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi félreolvastam, ha nem jön be neki akkor ne erőltesd szerintem!
2017. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!