Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én vagyok az önző ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az önző ha nem szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Meghíztam tőle, ekcémás lettem, hüvelygombám lett hiába próbàltam többfélét, de a barátom nem hajlandó gumit húzni mert nem szereti, és inkább kiveri magának én meg kancás maradok. Én vagyok az önző? Mit tegyek?

2020. nov. 13. 21:10
1 2
 11/16 Csicuki ***** válasza:
94%

Ott kell hagyni ha ennyire nem hajlandó, találsz jobbat aki figyel rád és megért.

Annyival nem rosszabb gumival.

2020. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Van hormonmentes spiral
2020. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem, nem vagy önző.

Kereshettek köztes megoldást: hormonmentes spirál (megértem, ha nem szeretnél), pesszárium/méhszájsapka+spermicid, termékenységtudat.

Ha egyik sem jó, akkor is teljesen érthető, hogy az egészségedet fontosabbnak tartod a 110%-os élvezet helyett és beéred 99%-kal.

2020. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nèmelyik fèrfi a halálba is küldenè a nőt az èlvezetèrt.Persze nem mindegyik.
2020. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat érdemelsz drága

Keress érettebbet

2020. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A tablettát te szeded, csak a saját testedre van negatív hatással azért, hogy mindkettőtöknek jobb legyen a szex, így az áldozatot eddig csak is te hoztad, a barátod nem. Mivel egészségügyi problémád van miatta, a barátod mégse támogat a döntésedben, inkább őt nevezném önzőnek, sőt, egyáltalán nem fontos számára, hogy a párja jól érezze magát, egészséges legyen, ami miatt elgondolkodnék mennyire jó a kapcsolat.
2020. nov. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!