Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én vagyok az önző ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az önző ha nem szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Meghíztam tőle, ekcémás lettem, hüvelygombám lett hiába próbàltam többfélét, de a barátom nem hajlandó gumit húzni mert nem szereti, és inkább kiveri magának én meg kancás maradok. Én vagyok az önző? Mit tegyek?

2020. nov. 13. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egyáltalán nem vagy önző. A barátod önző és értetlen hülye.
2020. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Én sem csinálnám gumival, megértem a srácot.
2020. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele és hagyd abba a fogamzásgátlót
2020. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
Biztos nem dugnám a farkam gumiba. Igen önző vagy. Jobb ha szegény srác mihamarabb tovább lép.
2020. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én sem szedném, keressetek más alternatívát.
2020. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak egy fajta fogamzásgátló van ám. Ha az egyii gondokat okoz, van qlternatíva.
2020. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%
Saját magad érdekében nem szeded a fogamzásgátlót, nem tesz jót Neked... Ha ezt Ő nem képes figyelembe venni, és így nem tudja Veled megélni a szexet, akkor Ő az aki önző, és nem Te! Ha igazán szeret Téged, akkor felveszi, ha nem, akkor csupán éretlen, és nem illetek össze!
2020. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
78%
7-es vagyok! Ha más nincs, akkor keress fel orvost, hogy megtalálják a Neked való fogamzásgátlót!
2020. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

8 féle fogamzásgátló után mondom, hogy aki SZERET, az nem tesz ki ilyennek. Nem várja el, hogy az egészséged áldozd a felhőtlen orgazmusaiért - már amikor épp tudtok szexelni a visszatérő gombás fertőzések és a megvonásos vérzések közti időszakokban.


Neki olyan nő kell, akinek nincs baja a hormontól, neked meg olyan pasi, akinek nincs baja a gumival. Amilyen egyszerű, annyira rossz is. Tudom. Sok szerencsét👍

2020. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mit tegyél? Hagyd ott az önző pötst. A te testeddel te rendelkezel nem a pasid. Verje akkor nélküled tovább magának, ahhoz nem kell párkapcsolatban lennetek.
2020. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!