Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért az állam szabja meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az állam szabja meg azt, hogy egy nő mikor köttetheti el magát?

Figyelt kérdés

Én nem akarok soha gyereket, mégsem köttethetem el magamat, mert vagy három gyereket kell szülnöm előtte, vagy be kell töltenem a negyvenedik életévemet. De én nem akarom magamat fogamzásgàtlókkal sem mérgezni. Ezt komolyan miért az állam szabja meg a nőknek?

Prédikálàst, hogy "szülni jó" meg hasonlókat nem kérek.


2020. júl. 3. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Az állam sok mindent szabályoz, amihez semmi köze.

Pl mi köze van ahhoz, hogy mit viszel be a testedbe? (drogok)

Vagy mi köze van ahhoz, hogy meghalhass, ha te magad kéred? (eutanázia)


Az állam számára mi gyerekek vagyunk. Gyerek rangon állunk. Nem lehet fegyver nálunk, nem rendelkezhetünk a saját testünk felett sem teljesen szabadon.


A jogalkotó szerint az átlagember infantilis és védeni kell saját magától is, amiben valószínűleg igaza is van, de így sohasem nem is fog felnőni.

2020. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Az elköttetés férfiaknál visszaforditható, és ott sem 100%.


Amúgy én se értem miért nem lehet, amúgy is túl sokan vagyunk a földön.

2020. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak mondom, hogy lombikbébid még lehet elköttetés után is. A petefészekhez és a méhedhez nem nyúlnak, csak a petevezetékhez.
2020. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár jogosan szabják meg, akár nem, valószínűleg nem fognak mostanában változtatni rajta. A környező országokba viszont sok magyar nő jár ilyen műtétre, ezért a határ közeli intézmények fel vannak készülve tolmáccsal, magyar nyelvű honlappal, forint árlistával, stb. Valóban nem olcsó, de ha neked ez fontos, össze lehet rá gyűjteni a pénzt. A vizsgálatok és maga a műtét nagyon gyorsan megvannak, így nem kell heteket kint tölteni, legfeljebb néhány napot. Még nyelvtudás sem kell hozzá.
2020. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!