Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne ha rájönnék, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha rájönnék, hogy bejön egy indonéz lány?

Figyelt kérdés
Mert ugye sokan furcsán néznének, hogy európaiként ázsiai lányok is tetszenek. Na meg én felnézek az ázsiai emberekre, okosnak intelligensnek tartom őket.

2017. szept. 24. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég randiztam egy ázsiai lánnyal. Senki nem nézett furán...
2017. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

az a gáz, hogy azt hiszed, hogy csak azért ázsiaiak okosabbak vagy intelligensebbek mint mi :D


Az, hogy tetszik egy indonéz lány mért lenne gáz, a te életed a te döntésed :)


Amúgy én oda vagyok a japán nőkért, bejön hogy olyan kislányos arcuk van és eléggé hófehérek.

2017. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem piszkosul tetszik minden ázsiai csaj, amelyik vékony.
2017. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz. Származástól függetlenül van, akihez vonzódsz, van, akihez nem. És ezek meg amúgy is belső érzések, hogy tetszik-e valaki, vagy nem.
2017. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"az a gáz, hogy azt hiszed, hogy csak azért ázsiaiak okosabbak vagy intelligensebbek mint mi :D"


az a gáz, hogy tényleg intelligensebbek, de te ezt nem tudtad eddig. :D


Az ázsiaiak átlag IQ-ja 110 körül van, még a fehéreké 100.


[link]


[link]

2017. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is bejönnek...
2017. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!