Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják a magyarok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a magyarok, hogy az amerikai (USA) nők milyen rondák? Fogadjunk nem is jártak még ott, vagy irigykednek.

Figyelt kérdés

Néztem ezeket a prank videókat, és rengeteg szép lány van ott. PL:


[link]

Ő a kedvencem (99-es pulcsis):

[link]

[link]



2017. jan. 3. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet ilyen elbaszott kérdéseket feltenni? De tényleg...a kérdések felét olvasva csak nézek magam elé hogy WAT?? idióták vagytok
2017. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos fogyatékos vagy és leterheli a sok betű azt a pici agyad kapacitását.
2017. jan. 3. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Most ebben a kérdésben mi az idióta?


#2 XDDDDDD hagyjad, biztos unatkozik


Ezt én is tapasztaltam, jaj az angol nők csúnyák, jaj az amerikaiak csúnyák, dagadtak...

Azt kimentünk Angliába, rengeteg gyönyörű nő, meg a rengeteg magyar trampli nő megtanulhatná tőlük mi a stílus, hogy kell normálisan sminkelni, öltözködni és a szolival nem agyonpirítani magukat stb...

2017. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze nálunk napi téma a külföldi nők... Hagyad már magad.. attól még hogy pár kretén haverod azt mondja hogy csunyák attól még nem tartja mindenki rondának őket... Én speciel pont le**arom hogy máshol milyenek a nők hiszen a magyar nők a legszebbek :)
2017. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek, átlagban pufik, műk, semmi testtartás, és nem tetszik a modoruk.

Voltam már USAba ötször, több hétre és nem csak NYban.

De ez az átlag, persze, hogy vannak sokkal szebbek az átlagnál, főleg hogy hatalmas ország, de van egy stílusuk ami nem tetszik sok pasinak.

2017. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos az ázsiai csajszi az első videóban 3:40 körül
2017. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig max férfi humoristákat hallottam élcelődni a amerikai/angol nők külsejét illetően, de ennyi. Napi szinten nem nagy téma a nők között a külföldi nők megjelenése.

Tényleg idióta kérdés...

2017. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MANDINGO ***** válasza:
Na fogadjunk !
2017. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 electroman75 ***** válasza:
Kiollóztál pár perc videót és úgy gondolod ezzel reális képet festesz az amcsi nőkről? Ezzel a sztereotípiával bármelyik nemzet női lehetnek istennők nem gondolod? Én jártam két misszióban ahol voltak amcsi katona nők is szép számmal de inkább a zsírdisznó a rájuk illő kifejezés. Az USA-ban a legnagyobb a túlsúlyos emberek száma akkor miért pont a nők lennének a kivételek?
2017. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Eddig max férfi humoristákat hallottam élcelődni a amerikai/angol nők külsejét illetően"


Akkor nyisd ki a szemed. 2. válaszoló jön az amerikai nők zsírdisznók sztereotípiával. Mellesleg neked vannak egyáltalán ismerőseid, hogy sose hallottad ezt senkitől? Csak tv-ben hallottad? :D

Idióta válasz.


"Kiollóztál pár perc videót"


A youtubeon nem pár perc, hanem több ezer óra prank videó van. Mindegyikben találsz szép nőket. A kedvedért nem linkelném be mindet, ha nem baj. xd

2017. jan. 3. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!