Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért az állam szabja meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az állam szabja meg azt, hogy egy nő mikor köttetheti el magát?

Figyelt kérdés

Én nem akarok soha gyereket, mégsem köttethetem el magamat, mert vagy három gyereket kell szülnöm előtte, vagy be kell töltenem a negyvenedik életévemet. De én nem akarom magamat fogamzásgàtlókkal sem mérgezni. Ezt komolyan miért az állam szabja meg a nőknek?

Prédikálàst, hogy "szülni jó" meg hasonlókat nem kérek.


2020. júl. 3. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert gyakorlatilag egy maradandó csonkításról van szó, és ki tudja, 5-10 év múlva nem akarnád-e meggondolni magad.

Természetesen én is vagyok annyira liberális, hogy azt mondjam: a saját teste, ha ezt akarja, tegye meg. De azért van némi ráció abban is, hogy az ember ne csonkítsa meg magát meggondolatlanul.

Mérgezni magad meg egyáltalán nem kell. Feltalálták már a kotont.

2020. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván van gumi, de egy hosszabb kapcsolatban egy pasi sem fog rajongani érte.

Egyébként igen, ez egyelőre egy maradandó csonkítàs, de úgy tudom(legalábbis ezt egy biológus mondta nekem), hogy már dolgoznak azon, hogy az elköttetés visszafordítható legyen.

2020. júl. 3. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes ez az öncsonkítós elmélet, pláne hogy a minden esetben teljesen felesleges, és ahhoz képest baromi veszélyes kozmetikai műtétek teljesen legálisak. Volt aki már bele is halt, mert annyi kozmetikai műtétet csináltak rajta az orvosok, de a testedbe tetetni egy implantátumot ami bármikor elkezdhet penészesedni, vagy elvandorolni valahogy nem öncsonkitás.


A terhesség/szaporodás kérdésére szinte minden tekintetben közügyként tekintenek, nem pedig a nő személyes döntéseként. Nem csak hogy nem köttetheted el magad csak úgy, de ki sem szededheted egy nagy adag megalázás nélkül a testedből a nem kívánt embriót.

Ha a nőt eszköznek tekintik arra, hogy új jövőbeli "polgárokat" hozzon létre, akkor nyilván nem sima ügy, ha ez az eszköz direkt ellen akar állni a rendeltetésének, és tönkre akarja tenni magát.

2020. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a te féléd is utálom, meg az olyat is, aki csak a gyerekkel akar vagyont zsarolni
2020. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert az állam tenyészkocának tartja a nőket.
2020. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Négyes, én is utálom a magadfajtàkat. Ha sem én nem akarok gyereket, sem a párom, akkor szerintem senkinek semmi köze ehhez a dologhoz. Csak épp azt nem értem, hogy miért kell külföldre mennie a nőknek azért, hogy elköttethessék magukat.
2020. júl. 4. 00:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt ez most nem fideszes meg barmilyen allam nepszaporulati agyhugykove, hanem valoban arrol van szo, hogy elmeletileg eselye van, hogy egy no igenis meggondolja magat, es meg elkeseredettebben kuzdene az ellenkezojeert.

Speciel gyerekkorom ota tudom, mennyire nem akarok gyereket, klimax elott peteeresem van meg mindig, igazan partolnam.

2020. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Azért vicces, hogy manapság kötelező az állatokat ivartalanítani úgy, hogy semmi joguk nincs ebbe beleszólni. ( Nem mint ha tudnànak) Mikor egy àllat nem tudatosan, hanem ösztönösen szaporodik. Az ember meg jobb esetben tudatosan.

De én nem köttethetem el magam mert mi van ha esetleg majd meggondolom magam.

Na és akkor mi van ha meggondolom magam? A plasztikai műtéteket se lehet visszacsinálni mégse nyavalyog senki miatta. Ha annyira kell majd gyerek akkor többszàz van akiket örökbe lehet fogadni.

2020. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Kocsiba ülsz, lakóhelyedtől függően 30 perc és 5 óra közötti idő alatt Bécsben/Pozsonyban vagy, aztán megcsináltatod.
2020. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

ha szeretnéd akkor Szlovákiában vagy Ausztriában megcsinálják bár elég sokba kerül.


azért mert fogy a népesség ez a fejlett országok ismérve

a fejlődő országokban nő a népesség

2020. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!