Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell elkezdeni szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdeni szedni a lindynette 20 fogamzásgátlód?

Figyelt kérdés
ez az első fogamzásgátló amit elkezdek szedni, és nekem az orvos azt mondta,hogy úgy kezdjem el, h a menstruáció 3-4. napján az elsőt.de viszont mindenhol azt olvasom,hogy a verzés első napján kell bevenni az első szemet. akkor most melyik a jó? vagy olyan sokat nem is számít a kettő közti különbség? és mennyi idő után kezd el hatni?
2010. júl. 29. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
'fogamzásgátlót' bocsánat, elírtam
2010. júl. 29. 23:22
 2/6 Holdtündér ***** válasza:
Mi van a tájékoztatójában?
2010. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóba le van írva, hogyha az első napon kezded, elvileg azonnal, ha pedig a 2., 3., 4., stb... napon, akkor 1 hét múlva. nem értem, miért mondta az orvos, hogy a 3.-4. napon kezdd el, én 2 fajtát szedtem (most jelenleg én is a Lindynettet) de mindig az első napon kellett elkezdenem, meg akiket ismerek nekik is. mi amúgy kb a 13 szem után voltunk együtt gumi nélkül és nem is lett semmi baj.
2010. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogjad a tabit vedd be és az első hónapban használjatok kiegészítésként óvszert, ha biztosra akarsz menni. Nem hülye a doki se. Én is az 5. napon vettem be mert mondta a doki, hogy az jó lesz és egy hónapig óvszereztünk még.
2010. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mondta így a doki, mert ha nem az első napon kezded el szedni, hanem a 3.-4. vagy 5.-en, akkor kisebb az esélye az első hónapban az össze-vissza vérezgetésnek. Sokan írták itt és én is tapasztaltam, hogy az első hónapban végig pecsételő vérzés volt. Csak arra figyelj, hogy ekkor védekezzetek mellé.
2010. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 30. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!