Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyereket csináltam egy roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket csináltam egy roma csajnak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még tavaly részegen lefeküdtünk gumi nélkül azóta nem is keresett, most felkeresett hogy gyereket vár tőlem 5 hónapos terhes. Azt mondta hogy vagy elveszem vagy fizetek neki havonta mert ha nem rám küldi a családját elég sittes alakok. Szüleimnek még nem mertem elmondani. Mit csináljak valamit mondjatok?
2020. márc. 8. 20:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy stimell az öt hónap nagyon szégyelem magam
2020. márc. 9. 14:18
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem kamu, akkor nagy szarban vagy. Náluk a "ki az apa?" kérdést a lány bemondása dönti el, nem a DNS teszt. Ha mégis sor kerülne rá és a kettő nem egyezik, akkor egy percig sem kérdéses, hogy melyik mellett döntenek. Amit írtál, az alapján mindenképp te vagy az apa a szemükben, ha nem, akkor is.


Hogy mit csinálj? Plasztikai műtétet és vásárolj egy új személyazonosságot. De legalábbis költözz el az ország másik felébe és ne igyekezz hazalátogatni.

2020. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 CSAKEGYFÉRFI ***** válasza:
65%
Figyelj ha 16 év felett vagy akkor sztm már tudsz ügyet intézni szüleid nélkül. Ha az alatt vagy nincs más kiút csak a szülők.Én is 13 évesen e cigiztem és elmondtam nekik értékelték hogy elmondtam csak kicsit basztak meg és segítettek.
2020. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Lelépek külföldre anyáméknak egy szót se szólok erről hogy mit tettem más megoldást én nem tudok hirtelen meg tagadok mindent gáz hogy bemondásos alapon megy hogy ki gyerek apja ennyi erővel a postást is belehetne mondani nem?
2020. márc. 9. 17:53
 25/30 CSAKEGYFÉRFI ***** válasza:
89%
Ha elmész akkor a szüleid megfogják tudni.hidd el a roma emberek mindent megtesznek hogy másnak ártsanak(tisztelet a kivétel)
2020. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nevetek :D
2020. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%
Menekülj külföldre
2020. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
87%
Ha nem kamu, készülj mert a kolompár család anyádról és apádról a bőrt is lehúzza. Nem tanították még meg? Cigánnyal soha. Ostoba blfasz vagy
2020. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Csinálj kistesót neki.
szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Tavaly dugtatok és most 5 hónapos???

DNS viszgálatot kérj és akkor kitudódik hogy te vagy az apa vagy nem.

szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!