Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyereket csináltam egy roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket csináltam egy roma csajnak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még tavaly részegen lefeküdtünk gumi nélkül azóta nem is keresett, most felkeresett hogy gyereket vár tőlem 5 hónapos terhes. Azt mondta hogy vagy elveszem vagy fizetek neki havonta mert ha nem rám küldi a családját elég sittes alakok. Szüleimnek még nem mertem elmondani. Mit csináljak valamit mondjatok?
2020. márc. 8. 20:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Úristem ezek tutti nem fognak bele menni elcsesztem az egész életem😭
2020. márc. 8. 20:33
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
DNS teszt; ha a tiéd, fizessél. Ez a minimum, amit megtehetsz.
2020. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már... kamu az egész. 5 hónapos terhesen keresett meg???

Az előtt eszébe se jutott hogy kitől van??

Zsarolás lesz, sőt már van is.

Mindenképpen DNS teszt kell akkor is ha fenyegetnek.

Hatalmas pancser vagy.

2020. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Ismeretterjesztő sorozatunk "hülye voltam nem használtam gumit" c. része következik.


1) Ha szereted akkor vállald fel, próbáljátok meg (itt nem ez áll fent).

2) Jelen esetben valószínűleg csak bepróbálkoznak lehúzni pénzzel ahogy veled lefeküdt úgy valószínűleg fűvel-fával mással is (ezért is vagy hülye hogy nem használtál gumit).

3) A "különben rádküldöm a családot" egyértelműen csak pénzlehúzási kísérlet.

4) Mond el a szüleidnek - úgyis megtudják. Lehet leszidnak, de melléd állnak, segíteni fognak. Ki másra számíthatnál mit a szüleidre? (egy jó ügyvédre, de azt ők fogják fizetni)

5) Ha bezsaroltak akkor készíts hangfelvételt. Megelőzendő "akkor feljelentelek nemi erőszakért" kártya kijátszásának az esetére (mert be fognak azzal is próbálkozni).

6) Ha zsarolnak, fenyegetnek akkor rendőrség - ezért is hasznos a hangfelvétel.

7) Ha megszületik a gyerek akkor benyög egy nevet. Ha tiédet akkor apasági keresettel megtámadod. Ennek során kerül majd sor a DNS tesztre (ezt nem magzaton végzik ugyebár, nem az anya "hasából" vesznek mintát, hanem amikor megszületett akkor nyálmintát, tőled meg vérmintát). A teszt költségeit (nem lesz olcsó a hivatalos) te fogod állni első körben.

8) Ha tiéd a gyerek így jártál fizeted majd a gyerektartást, ha nem a tiéd akkor meg a perköltség részeként a DNS teszt árát is végrehajtatod rajtuk (de ezt majd az ügyvéd elmondja).


Tanulság: húzzátok már fel azt a kib...ott óvszert főleg alkalmiban! Pár száz Ft-ból megspóroltad volna magadnak a hercehurcát.

2020. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
#14 esnél nem lehet pontosabban megfogalmazni
2020. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 CSAKEGYFÉRFI ***** válasza:
65%
Sztm azok szét fognak verni.De csaj tudja a teljes neved vagy elérhetőséged?
2020. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg lehúzás áll fenn. Mert gondolom azt már észre vették a csaj szülei is, hogy terhes. Gondolod nem kérdezték még meg kitől van? Na ezért kell felkészülni, ahogy feljebb is írták. De a szuleidet be kell vonnod bizony, és mihamarabb. Másképp nem fog menni. Bizony jól elcseszted. Főleg ha esetleg tényleg a tiéd...
2020. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14 köszönöm a tanácsokat

16 ismernek egy faluba élünk itt ismeri mindenki egymást szinte

2020. márc. 8. 21:37
 19/30 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy mondjam el a szüleimnek ez nagyon égő lesz biztos ki akadnak majd
2020. márc. 8. 21:40
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem is biztos hogy a tiéd, a rendőrségre nem lehet bemenni azzal hogy zsarolnak?


Amúgy tuti kamu hogy a tied, arra nem emlékszel melyik hónapban volt meg a csaj? Ha még nyáron, vagy szeptemberben akkor jó eséllyel nem a tied


Ha meg a tied akkor vállald a gyerek tartást és ha legközepebb bulizni mész vigyél gumit

2020. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!