Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszertől híztam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszertől híztam?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek harom honapja, elmulasztotta a gorcseim, nem lettek mellektuneteim, megvoltam vele elegedve

Viszont elegge felszaladtak a kilok, nem tudom hogy a gyogyszer e, de amugy sem eszek annyit

78 korul mozogtam, most 83-85 korul lehetek

Sportolni nem sportolok

Ha beiktatok mozgast, illetve elhagyok minden cukros dolgot, szerintetek gyogyszer mellett lehetseges a fogyas?



2020. jan. 27. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a címlap lányok fele photoshop örülök hogy tudod mi a valódi, egyébként a kérdezőnek igaza van, tuti nem vagy izmos csak szeretnél az lenni XD
2020. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ui ui ui ui - mondta a malacka, mikor elérte a vágósúlyt.


Na akkor lettem volna paraszt, ha ezt írom. De szerintem kulturáltan megfogalmaztam a véleményem, és a kérdésedre is válaszoltam (mozogj, diétázz, stb). Te kezdtél személyeskedni. A logikád alapján pedig senki nem lehet magas vagy edzett ezen az oldalon, mert aki azt állítja magáról, az hazudik. Én nem bizonygatok semmit, azt hiszel amit akarsz, úgyis azt fogod képzelegni ami neked kényelmesebbé teszi a valóságot. Csak nehogy pofára esés legyen belőle, rengeteg egészségügyi és kapcsolati problémához vezet a kóros elhízás.

2020. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mar elmondtuk: bekepzelt nyomorult es felszines ember vagy!

Ha latnad az alkatomat eloben, nem mondanad hogy vagohid:( annyira sajnalom hogy ilyen emberek elnek a tarsadalomban

Vajon a baratnodnek annyi esze van mint a kiloja?:(

Ne a kerdesem ala irogasd a komplexusaid te gyoker!

2020. jan. 28. 10:20
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne is törődj vele, majd ha megházosodik és gyereke lesz, és a felesége nem fogy vissza akkor majd szerezz magának egy transzit, akivel csalhatja :)


Egyébként nem vagy túlsúlyos, főként nem kóros, ha figyelsz az ilyen dolgokra és sportolsz akkor valószínűleg fogyni is fogsz majd, csak ne vidd túlzásba se mozgást se diétázást mert az se egészséges (én egyébként 155 centi vagyok 62 kilóval, épp csak egy kis pocim van szóval szerintem nem veszés, a combjaim husisabbak de az az alakom miatt mikor kevesebb voltam is husisak voltak, de egyébként a magasságomhoz képest nekem is soknak számít :(. Ha a azt mondaná valaki hogy dagi vagyok én képen törölném ököllel, ajánlom neked is 😘)

2020. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!