Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszertől híztam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszertől híztam?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek harom honapja, elmulasztotta a gorcseim, nem lettek mellektuneteim, megvoltam vele elegedve

Viszont elegge felszaladtak a kilok, nem tudom hogy a gyogyszer e, de amugy sem eszek annyit

78 korul mozogtam, most 83-85 korul lehetek

Sportolni nem sportolok

Ha beiktatok mozgast, illetve elhagyok minden cukros dolgot, szerintetek gyogyszer mellett lehetseges a fogyas?



2020. jan. 27. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy a gyógyszertől van. Ha hormonproblémák vannak azt az életmód nem mindig oldja meg, menj orvoshoz.
2020. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk ha 78 kilosan vonzonak talalt a parod, akkor neki kb tok mindegy lehet hogy nezel ki.

Bakker, 185 magas izmos ferfikent en vagyok 78. A barátmőm meg kb fele ennyi.


A mozgas, taplalkozas mindig segit.

2020. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első lépésben vegyed elő a betegtájékoztatót és olvassad el, hogy ez szerepel-e a lehetséges mellékhatások között.

Ettől függetlenül, konzultálj az orvosoddal, állíttassad le a gyógyszert és álljatok át egy másikra. Ezek a szerek hormonokkal játszanak, nagyon veszélyes tud lenni (mint tapasztalod).


Továbbá igen, kezdjél el mozogni és hagyjad el a cukros dolgokat és általában törekedj az egészséges életmódra. Nehéz dolog nagyon, de megéri.

2020. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettes szerintem neked több problémád van a súlyoddal, ahhoz a magassághoz az a kiló kevés, a barátnőd pedig ezek szerint valahol 50 alatt van a béka segge alatt, csak úgy szólok hogy egészséges nő kb 50től van az alatt még vért se nagyon vesznek
2020. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kettes, undorító vagy, remélem ilyen férfi sosem lesz a közelemben

176 cm vagyok és szerencsémre olyan jól eloszlik hogy senki megnem mondaná rólam hány kg vagyok, mindenki 65-nek tippel, mellesleg 42es nadrágot hordok ami nem egy hordó méret:) van túlsúlyom de a kövértől messze vagyok bunkókám

2020. jan. 27. 20:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit hogy nem vernem nagy dobra ha a 40kilos baratnod van, nem lehet valami szep latvany:) orulok ha megmaradsz a magad felszines szintjen ahol a kilok szamitanak,csak tudod edzhetsz akarmennyit ha belulrol meg egy nulla vagy kedves #2 :)
2020. jan. 27. 20:58
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Húha, látom ideget ért. Már rögtön ki pszichoanalizáltál egy egymondatos komment alapján, és megszületett az ítélet. Én legalább a belsődre nem tettem megjegyzést, bár aki ennyire el van hízva az gyenge jellem lehet. Abból ahogy rögtön szúrsz, úgy tűnik ezt agresszivitással kompenzálod. Na mindegy, te dolgod.


A felvetésekre reagálva: egy 170 cm körüli, 45-50 kilós lány többnyire makk egészséges, erős, sportos, feszes. Szerintem láttatok már ilyet, a katalógusok címlapján. Ez egy részt genetika (van aki nem tud hízni) másrészt edzés (hogy ne egy ropi legyen, hanem formás). Ha az orvosok szerint minden stimmel, akkor nem hiszem hogy aggódni kellene.

2020. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem hasonlítgatnám az egészséges embereket címlap lányokhoz, egy felnőtt nőre aki 45 kiló rossz rá nézni tiszta csont és bőr még akkor is ha sportos, tudod az egészséges alatt nem csak valami betegségre gondol az ember hanem például lányoknál menzesz problémákat okozhat ha valakinek nem normális a súlya, azt hiszed 170 centi és 45 kiló normális és sportos? Nem nem az, rá néz az utcán egy nagyi és behívja ebédre mert annyira szörnyű látvány, ha annyira egészséges dolog szerinted 50 kiló alatt lenni akkor miért nem vesznek pl vért 50 kiló alatt? Azért mert veszélyes, de látom te is olyan vagy mint a Norbi, remélem a barátnőd felszed 10 kilót és ott hagy egy pasiért akit nem a súlya érdekel.
2020. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a további aggódást, a menzesz is rendben van, sőt olyan tűpontos, hogy gyakorlatilag egy napot sem szokott ingadozni előre-hátra. És szerencsére nem a nagyinak szeretne tetszeni, hanem nekem. Talán már ez is probléma? Ott tartunk, hogy a sportosság és külsővel kapcsolatos elvárás felületes? Egyébként elárulom, hogy minden férfi címlaplányokat dugna, ha tehetné. Csak a többség nem azt dugja akit akar, hanem aki jut.
2020. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolso te jobban jartal volna ha inkabb megsem szolalsz

Dugjad a 40 kilos baratnodet, erdemi valaszt amugysem tudtal adni, remelem x ev mulva egy elhizott es megkeseredett ember leszel aki senkinek se fog kelleni

(Bar khm azert gyakorin irogatsz ilyeneket szep vicc volt hogy 185cm izmos jokepu lehetsz)

De mint mondtam, nezhetsz ki akarhogy ha egy paraszt vagy! A baratnod meg sajnalom, biztos hasonlo ertekrendje lehet es olyan feluletes nulla mint te

2020. jan. 28. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!