Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináltok ha hiztok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha hiztok a gyogyszertöl? Váltotok? Én sajnos hiztam 13 kg a lindinetéttöl.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy váltás vagy abba hagyod. Ezt neked kell eldönteni.
2010. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném abba hagyni a gyogyszerszedést mert sztem az a legbiztonságosabb. ovszerben már nem nagyon bizok.
2010. febr. 19. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
bnőm is kipróbált jópárat, de mindegyiktől hízott. Én ajánlottam neki azt amit én szedek a Yasminelle-t és láss csodát azóta adja le szépen a kilókat :) Németországban is ez az első számú fogamzásgátló!
2010. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18:22 vagyok azt elfelejtettem hozzátenni h én már 3-4 hónapja szedem és egy dekát nem híztam tőle sőt talán 1-2 kilóm le is ment. Nagyon tudom neked ajánlani, de megkérdezheted a nőgyógyászod is h neki mi a véleménye róla.
2010. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nőgyógyászt! nekem pl a lindinette jött be, amit előtte szedtem, attól híztam. kár volt eddig várni, ennyi plusz kilót már nehezebb lesz leadni. de annyiféle van, biztos Te is megtalálod a megfelelőt.
2010. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Kevesebbet kell enni mint szoktál, és akkor nem fogsz hízni, ilyen egyszerű. Sőt, még sportolni is elmehetsz valamit, és az még jobban segít, ráadásul egészséges is a mozgás.


Ugyanis nem a tablettából lesz a zsír, hanem a kajából amit megeszel. Ha nem eszel annyit, vagy lemozgod, akkor máris probléma megoldva.


20f

2010. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
utolsó, ez azért nem teljesen így van. igen, van, aki csak ráfogja a tabira, de van, aki bizonyos fajtáltól tleg hízik.
2010. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
31%

Elöttem szóló, Te ostoba... ha keveset eszik, kicsit többet mozog, akkor nem fog hízni... hacsak nem a vízből vagy a levegőből kivonja a zoxigént és zsírrá alakítja...

nem kell tv előtt tespedni, hanem el kell menni futni (persze nem 500 métert...), 6 után nem kell kajálni.

Ennyi...

2010. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nénikéd ostoba...saját példám: versenyszerűen sportoltam, sosem zabáltam, mégis volt olyan fogamzásgátló, amitől híztam. hízni ugyanis a hormonoktól is lehet. persze nem vártam meg, hogy 13 kiló feljöjjön, ezt nem engedhettem meg magamnak. az első jelekre elmentem a dokihoz aki írt másikat, és minden visszaállt a rendes kerékvágásba. szóval ez ennyi. persze a feljött 1-2 kilót le kellett dolgozni, az pusztán a gyógyszerváltástól nem megy le! de nem is ezt írtam...mielőtt meg másokat leostobázol kedves zsenikém, kérdezz meg erről egy nálad képzettebb embert. orvost, pl...
2010. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szoktam sportolni
2010. febr. 20. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!