Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy a gyógyszertő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a gyógyszertől van?

Figyelt kérdés
December elején kezdtem el szedni a milligest fogamzásgátlót, 23.-án jött meg a menstruációm és ezen a napon egy hatalmas herpeszem is nőtt a számon (tényleg óriási) erre pont egy hétre rá szilveszter előtt kijött még egy, és a következő héten még kettő. Végre azt hittem vége, de tegnap ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót, hogy elkezdjem a 7 napos szünetet, újra kijött egy..szerintetek a gyógyszertől van? eddig sosem jött ki ilyen gyakorisággal..mit tehetnék?
2011. febr. 16. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vagy orvos.

Ha meg azt írom, hogy szőrös lettem, mint egy vuki és a WC-n, amikor próbálkoztam megkönnyebülni, vissza kellett dugni valami fémszerű motort a beleimbe, meg csörömpöltem, mint egy rozsdás valami, úgy sem fogod elhinni. Nem beszélve, hogy spriccelt a vér közben ahonnan csak tudott.

2011. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is hasonló gondoom volt...én is miligestet szedek már lassan 2 éve. sose volt herpeszem, de mikor 72 orásat kellett bevennem akkor nekem is elöjött egy, utánna mikor rá 2 hétre beteg lettem akkor megint.

Neked ez lehet menstruációs fáradtságtol is, rá van irva általában a herpeszre való krémek papírjára.

Szerintem ez a hormonik miatt lehet.

De ez nem jelenti az feltétlenül hogy hagyd abba a gyógyszert.

Nekem a bőrgyógyászaton felirtak egy tablettát (HERPESIN)

amitöl elvileg ha beszedem akkor nem fog többször magátol elöjönni max ha elkapom vkitöl.

Te is menj el bőrgyógyászatra és kérd ezt a gyógyszert.

Nekem napi 5öt kellett bevenne 7 napon keresztül, kicsit drága mert 3500 ft de sztem megéri...nekem azóta nem volt herpeszem.

Egyébként nem biztos az sem hogy a miligesttöl van...mert hát végülis nekem sem attol jött ki hanem a sok hormontól, de ez lehet betegségtöl is vagy akármitöl.

Ja ha megveszed a gyogyszert amit mondtam, akkor azért az antibébi mellett védekezzetek másképp is mert ugyan nem antibiotikum a herpesin nevü gyogyszer de gyulladáscsökkentő és virusirtó szval azért ajánlatos mást is használni.

Remélem tudtam segíteni ha van még kérdésed irj és válaszolok.:)

Gnesh.18

2011. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó hozzászólónak a válaszát, sokat segítettél :) a Herpesint meg kipróbálom :D
2011. márc. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!