Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyám folyton beleszól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám folyton beleszól a szexuális életembe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már több ismerősöm véleményét is ki kértem de nem tudtak segíteni így kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok. Szóval 21 éves lány vagyok,lassan 2 éve leszünk együtt a barátommal. Anyám szeret úgy mindenbe beleszólni ki is mondja a véleményét úgy h senki se kérdezte. Így volt ez az előbb is és ez nem az első eset. Magától hozta föl a védekezés témát,szóval nem én kezdtem el mesélgetni h ez így meg úgy volt. Én úgy gondolom h senkinek semmi köze h egy pár hogy védekezik mindenkinek a saját dolga. Konkrétan ilyenetek mondd,idézem: " ha nem képes fölhúzni a f**ára a gumit akkor v**je ki otthon az ingyen van. Eléggé bánt és szégyellem h ilyen anyám van és nagyon lenéző velem szemben,én sose mondanék ilyet a lányomnak. Megjegyzem h sose állt fennt a terhesség gyanuja,védekezünk csak ő hiszi azt folyton h terhes vagyok. Elmeséltem ezt mamának is láttam rajta h rendesen szégyenli h ilyen lánya van és mondta h hát nem ő nevelte így.

Nagyon zavar ez az egész,én érzem magam sz*rul helyette és és télleg bármikor random fölhozza a témát és ilyeneket mond. A legdurvább az volt amikor ezt mondta: miért ne lennél terhes,bekapod vagy mi?

Erre nem tudtam mit mondani csak reméltem h megnyílik alattam a föld vagy vmi ilyesmi. Egyátalán nem érzi magát rosszul ezek miatt,neki így természetes h így beszél. Barátomnak már mondtam ezeket,megvan a véleménye viszont ő se tud mit kezdeni....

Szerintetek??


2020. jan. 17. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megmondod neki, hogy erről nem óhajtasz beszélni még vele sem, és nem reagálsz arra, amit mond.
2020. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki határozottan hogy zavar téged hogy erről beszél, mivel 21 évesen tudod hogy működnek a dolgok. Ha nem változtat akkor csak az lesz a megoldás ha elköltözöl.
2020. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de anyád egy igazi vérbunkó!

21-évesen gondolhatna kicsit jobban a diszkrétebb hozzáállasra, mert ez nagyon gáz.

Beszélj vele, hogy ég neked qurva kellemetlen, és fogja vissza magát, mert nem vagy már gyerek.

Ha nem megy neki, költözz el a pi.csába.

Akkir talán felfogja, hogy nem 14-éves huye gyerek vagy!


33/F

2020. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád a nyakadra nőtt, még mindig azt hiszi 10 éves vagy. Nem veled van baja, ilyen a stílusa, csak rajtad vezeti le. Ez van, nézd el neki, attól még az anyád és szeret. Ha lesz rá lehetőséged hogy saját lábra állj, akkor majd költözz el otthonról és közöld vele hogy mama az az én dolgom.
2020. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet aztán vágd hozzá hogy nem vagy terhes

Mellesleg próbálj meg egy ideig kevesebbet találkozni vele még ha ő nem is kap észbe de a te idegrendszerednek tuti jót test majd a távolság

2020. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
MOndd neki hogy szexmentes bdsm játékokat játszotok.
2020. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyszer tényleg gyereketek lesz, akkor is ilyen tahó lesz? :/
2020. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!