Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék azért, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék azért, hogy legyen szexuális életem?

Figyelt kérdés
Nem tehetek arról,hogy nem vagyok szép férfi és nincsenek jó altesti adottságaim.
2018. márc. 21. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én helyesnek mondott vagyok, magas, 17 cm-es farokkal és nekem sincs szexuálisan életem. Ez nem ettől függ.
2018. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ahhoz, hogy nincs szexuális életed, a farkad méretének van a legkisebb köze, hidd el. :D

A szépség meg relatív.

Nekem sincs nagy farkam, és van akinek nem jövök be, Na és? Keresek olyat, akinek bejövök :D

2018. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azt, amit a többi ember tesz...ismerkedsz, próbálsz kommunikálni számodra szimpatikus nőkkel, stb...a netes társkeresést nem javaslom...és persze nem írod le magad, az az első lépés. Sok sikert...
2018. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb a mércét, akkor lesz.
2018. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!