Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem volt még semmilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még semmilyen orgazmusom, pedig 6 éve élek szexuális életet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 különböző partnerem volt az évek alatt, volt amelyikkel rosszabb volt, a mostani párommal viszont nagyon jó a szex. Élvezem az egészet, de így sem tudok elmenni. Nincs gyerekkori traumám, stresszes időszakaim ugyan vannak, de azért volt olyan a 6 év alatt, hogy minden optimális volt, mégsem megy. Pedig rengeteget próbálkozom, számtalan dolgot kipróbáltam már és sehogy sem volt. A szexet tényleg élvezem, elég kívánós típus vagyok, de ez azért zavar, hogy egyszerűen csak vége lesz. Próbáltam már nagyon-nagyon erős vibrátorral is, éreztem, hogy talán lesz valami, de valami hirtelen megváltozott , nagyon érzékeny lettem és fájt, éles érzéssé vált.

2018. febr. 25. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A csiklóddal sem megy?
2018. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, semmilyen nem volt. Se csikló, se hüvely. Se magamnak, se partnerrel.
2018. febr. 25. 22:17
 3/16 RRR ***** válasza:

lehet máshol kell izgatnod magad,nem a megszokott pontokon!

..

2018. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mint említettem, elég sok mindent kipróbáltam már, amiket élveztem is. Enyhe bdsm, anális szex, izgatás stb. Szóval voltak nem megszokott módszerek is.
2018. febr. 25. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:

4,

Szerintem a válaszoló úgy értette, hogy más erogén zónát kéne keresni, pl mellbimbó...

2018. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De én is így értettem. Volt már minden (kakiszex azért nem). Mellbimbó különböző módszerekkel történő izgatása is beletartozik ebbe.
2018. febr. 25. 22:27
 7/16 RRR ***** válasza:

valóban nem a megszokott helyekre gondoltam

pl lehet a csiklód alatt v. felett az a pont

combjaid belső fele..stb stb

4#

2018. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 RRR ***** válasza:

kezd el módszeresen feltérképezni magad,de ne görcsölj rá,mert nem fog akkor működni

..

2018. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De pont ezt magyarázom, élvezek mindent , nem görcsölök rá. Egészen eddig nem is zavart, sőt, most se annyira zavar, csak azért kipróbálnám. Nem azért csináltam tankkönyvszerűen azt a sok mindent, mert a nagy orgazmusom hajszoltam, csak kísérletező típus vagyok és eléggé jó partnereim is voltak szerencsére. Amiket itt leírtatok, azok mind megvoltak, volt durvább, gyengédebb és csikló felett, alatt, oldalt, combomat , hasamat, hosszan-röviden-szájjal-eszközzel.
2018. febr. 25. 22:37
 10/16 RRR ***** válasza:

oké ezt nem tudtam

biztos,hogy lehet orgazmusod,csak nem egyszerűen...

tudom, ezzel nem vagy kisegítve

sajnos csak azt tudom mondani,ne add fel és kísérletezz tovább

4#

2018. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!