Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem volt még semmilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még semmilyen orgazmusom, pedig 6 éve élek szexuális életet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 különböző partnerem volt az évek alatt, volt amelyikkel rosszabb volt, a mostani párommal viszont nagyon jó a szex. Élvezem az egészet, de így sem tudok elmenni. Nincs gyerekkori traumám, stresszes időszakaim ugyan vannak, de azért volt olyan a 6 év alatt, hogy minden optimális volt, mégsem megy. Pedig rengeteget próbálkozom, számtalan dolgot kipróbáltam már és sehogy sem volt. A szexet tényleg élvezem, elég kívánós típus vagyok, de ez azért zavar, hogy egyszerűen csak vége lesz. Próbáltam már nagyon-nagyon erős vibrátorral is, éreztem, hogy talán lesz valami, de valami hirtelen megváltozott , nagyon érzékeny lettem és fájt, éles érzéssé vált.

2018. febr. 25. 22:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hasad kornyeken kel keresni ez fug a pozoktol nedves szoktal leni
2018. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál is, de gátlásos sem vagyok és szerinte minden rendben. Azért köszi a válaszokat.
2018. febr. 25. 22:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Èn is igy voltam 4 èvig hogy nem volt orgasmusom, ès egyszer lovagló pózban sikerült ès azota is csak ugy más pózba nem jön össze sajnos.
2018. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az a problémád, hogy szex közben is azon jár az agyad, hogy miért nem tudsz elélvezni...


A féfiakról azt mondják, hogy bármikor, minden lyukba vagy akár akármivel.. el tudnak élvezni, de ha szex közben azon jár az agya, hogy miből fizeti ki a számlákát, akko lehet mellette akármilyen bombanő, lehet hogy még fel sem álna neki...

2018. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kell menni. Ez már nem játék kategória
2018. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó jel, ha izgatás közben hirtelen túlérzékennyé válik. Lehet hogy nem kellemes, de talán meg kellene próbálni tovább izgatni, hátha a fájdalom átbillen élvezetbe.

Van, hogy masztizás közben (zuhanyrózsás verzió vált be nálam, közben egy ujj a hüvelyben, esetleg egy-egy ujj a hüvelyben és a popsiban) nekem is szinte fájdalmas a vízsugár érintése, és legszívesebben abbahagynám, de ha kibírom amíg átlendül, akkor általában sokkal erősebb orgazmusom van, mint ha ez a fájdalom-szerű érzés nincs.

2018. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!