Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez hogy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kb. Másfél éve szedek fogamzásgátlót,de mindig csütörtökönként jön meg. Már régóta gondolkoztam rajta,hogy előre hozom hogy pl hétfőnként jöjjön meg,mert így mindig beleesik a menstruációm a hétvégékbe. Yasminelle nevezetű fogamzásgátlót szedem,és a betegtájékoztató azt írja hogy ne hagyjak 7 napos szünetet,hanem ha pl péntekenként jön meg akkor 3 nappal előtte kezdjem el szedni mint ahogy elkezdeném,azaz csak 4 nap szünet lesz.

Ma ugye megjött és bevettem az 1. szem tablettát. Így most előre hoztam hétfőre valószínűleg. A kérdésem pedig az lenne hogy a tabletta hatására elfog most múlni a menstruációm vagy hasonlók? Mert erről sajnos nem találtam semmit.

Előre is köszönöm a válaszokat!😊



2019. szept. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvonásos vérzésed van, nem menstruációd. Tabletta szedése mellett nincsen peteérés, nincsen menstruáció. Ha nem hagysz szünetet, akkor nem lesz vérzés sem, mert nincs tabletta megvonás.
2019. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de hagytam szünetet 3 napot. Azt olvastam hogy ha egyből elkezdem szedni, akkor nem lesz megvonásos vérzésem sem mert kimarad,de ezért nem értem hogy most elmúlik 1-2napon belül a tabletta hatására,vagy most ugyanúgy 5 napig tart.
2019. szept. 26. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El kéne múlnia.
2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!