Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3éve szedek gyógyszert, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve szedek gyógyszert, eddig mindig megjött pénteken v csütörtökön. Ma meg már hétfő és semmi. :S 3napja késik. Vettem clearblue tesztet, negatív lett, nem vagyok terhes! Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet felfázástól,vagy felborult a hormonháztartásod.Lehet kéne szünetet tartani a gyógyszer szedésében.
2010. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordult egyszer az egyik barátnőmmel is. Ha több éve szedsz már, akkor előfordul ilyen, hogy egyáltalán nem jön meg a 7 nap szünetben. Ne aggódj, ebben nincs semmi kóros. Szedd tovább a gyógyszert. Viszont ha a kövi mensid sem jön meg, akkor menj el dokihoz, mert lehet h pár hónap szünetet fog javasolni.(Bnőm 5 évig szedte és most 3 hó szünetet mondott neki az orvos.)
2010. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sem kell teljesen beparáznod, azért orvosodnak említsd meg!!!Szerintem ez csak egyszeri eset volt.

Szüneteltetni meg hülyeség, mivel ezeknél a gyógyszereknél már nem kell, nem olyan erősek, mint régen, csak felbolygatnád a szervezeted.

2010. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyi h nekem ezt mondta a dokim plusz olvastam, amit írtam :) én is 3 éve szedem, pedig én is gondolkoztam h lehet h baj h ilyen sokáig szedem, de nem.
2010. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!akkor megjöhet még a köv. levél alatt is?

semmiképp nem szeretném szüneteltetni,mert már csináltam 2év után,de 1hónaoig bírtam mert meg se akart jönni,tele lettem pattanással és egyebek..csak rosszabb lett h szüneteltettem akkor!pedig nem is lett volna muszáj

2010. júl. 12. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt gyógyszert szedtél, azelőtt is pattanásos voltál és nem volt rendesen menzeszed? Vagy csak a tabi után jött ez ki?
2010. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azelőtt is voltak pattanásaim,és a menzeszt is a gyógyszer állította be rendesen..nem volt mindig pontos,de nagyjából uazon a 7en volt mindig
2010. júl. 13. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban csak egy kicsi kávézacc szerű mensesem volt erős fájdalommal és jó pár nap késéssel.kiváncsi lennék én is , hogy ezek mitől lehetnek. Nyugodj meg!! Nekem azt mondták , ha egy menses kimarad akkor sincs baj.
2010. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem is volt már olyan,h alig volt vmi barnás és alig 2napig..a doki akkor azt mondta,nem baj,az is vérzés és h örüljek h nem tart sokáig
2010. júl. 14. 11:22
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugi. meleg, stressz, hormonok, nálunk minden közrejátszik. bár megértem az aggodalmad, én is ilyen vagyok:) amúgymeg nekem is a gyógyszer óta, csak 4 napig tart, barna, nem vörös, és a második, harmadik napon kicsit erősebb, de nem veszélyes. nyugodj meg, nem lehet baj, három éve szeded, lehet, h a méh-nyálkahártyája nem volt elég vastag, ami tabi mellett nem újdonság. tehát: nyugi van
2010. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!