Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem pénteken kellett volna...

Nekem pénteken kellett volna megjönnie, és már hétfő van, de semmi. Ma csináltam egy tesztet (X-epil) és negatív lett. Szerintetek lehet még baba? Szeretném!

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A teszt nem mindig mutatja ki rögtön a mensi elmaradása után. Próbálkozz pár nap múlva.
2010. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Reménykedem!Arra is gondoltam hogy az X-epil elég gyenge teszt, és most vettem egy be sure direkt-et a dm-ben.Pár nap múlva megpróbálom azzal. Majd megírom az eredményt! Amugy kinek mi a véleménye az X-epilről?
2010. márc. 22. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Én múlt hónapban próbáltam ki az x-epilt 4 nap késés után negatív volt,majd 3 nappal utánna megjött! :(

Még ne add fel,lehet akár baba is csak később mutatja meg magát!

Drukk!

¤

2010. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam.Teszt negatív volt, és barnáztam.Most meg büfiztetem a babámat:)

Csináj egy másik tesztet, hátha mégis...

Ha most nem,legközelebb tutira sikerül.

2010. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!Az utolsó hsz-nak gratulálok a babához! :)
2010. márc. 22. 17:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel megcsináltam a tesztet, és ismét negatív lett,de még mindig nem jött meg.Nem értem,nekem sosem késett ennyit! Szerintetek?
2010. márc. 26. 08:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyerekem előtt, az első teszt negatív lett. Mind a két alkalommal 3 napja meg kellett volna jönnie. Aztán mikor kb. 1 hét múlva újat csináltam már ott virított a halvány csíkocska, hihetetlen volt.
2010. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mülleres tesztem volt nem tom a márkáját, és annyira halvány csík volt, hogy a párom észre sem vettem. Most vok 12 hetes, szóval simán lehet! Reggeli vizeletből csinálj!
2010. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Expect lehetett.
2010. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló ezt nem értem! Mire írtad hogy expect lehetett? :)
2010. márc. 26. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!