Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja barnázo, hétfő óta...

Négy napja barnázo, hétfő óta nem jött meg, teszt ma reggel nagatív. Most akkor mi van? Mindig pontos szokott lenni. Nincs baba? Vagy még lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

figyu, még lehet bébi. Nem minden teszt mutat egyből jó eredményt. Szokták mondani h egy teszt, az nem teszt :).

Ha szombatig sem jön meg, akkor csinálj még egyet.

Bár lehet h a mensid csúszik, esetleg idegeskedtél vagy ilyesmi...és azért késik?!?!

2009. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de szerintem nemvárt lesz.Nekem is ugyanigy volt múlthónapban és megjött:-(,a napokig tartó barnázás sárgatest elégtelenségre utal szedjél rá e-vitamint
2009. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek elevitet. Az nem jó? Majdnem minden hónapban van egy kis barnázás, de késni nem szokott.
2009. szept. 10. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szedek Gravidat,orvosom azt mondta szedjek mellé e-vitamint,de ha nem vagy biztos benne kérdezd meg a dokid
2009. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké.Köszi a segítséget. Még mindig nem jött meg. Ma is egy tiszasági elég volt egész nap. Ha holnap se jön meg veszek egy tesztet szombatra.
2009. szept. 10. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

Na mi lett? Megjött?

2009. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!