Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokáig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig nem volt barátnőm, (nem is hiányzott) viszont voltak bizonyos igényeim, így néha-néha meglátogattam olyan hölgyeket, az ilyen problémákon hivatottak segíteni. Megértik az ilyesmit a lányok, vagy nagyon nem?

Figyelt kérdés
Most úgy néz ki, alakul valami komoly egy lánnyal (nem "szakmabelivel"). Kérdés: ha már együtt leszünk egy jó ideje, megvan a bizalom és a kötődés, vajon elmondhatom a "múltamat"? Nem fog tőle kiborulni?
2008. nov. 2. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra szerintem egy idő után rá fog kérdezni, hogy hány lánnyal voltál előtte. Ezt már csak magamból kiindulva is tudom. Elég kiváncsiak vagyunk mi nők. Ha már rákérdez akkor pedig semmiképp ne hazudj. Mondd el neki, hány nővel voltál, viszont ha azon kiakad, hogy mi tudom én 10-el, akkor a prostit inkább minősítsd egyéjszakásnak. Végülis valami olyasmi.
2008. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, most feladtad a leckét :D


nem egyetlen ilyen hölgyhöz jártam, hanem többhöz. alapvetően a hosszú kapcsolatok hive vagyok, igy volt 3 olyan barátnőm, akivel lefeküdtem (de ezek mind több éves kapcsolatok voltak), egyéjszakás kalandjaim sosem voltak, viszont "szakmabeli" lányból... hát voltam egypárnál. több, mint tiznél, az elmúlt két évben.

2008. nov. 3. 00:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és én nem mesélgettem el részletesen az egyéjszakás kalandjaimat a férjemnek. Tud róla, hogy előfordult, de ennyi. Nincs rajta mit mesélni.

Ha ezek a nők valóban "egészségügyi" megoldások voltak és párkapcsolat mellett nincs szükséged a társaságukra, akkor csak akkor beszélj róla, ha megbizonyosodtál róla, hogy a barátnőd elfogadó ezzel a dologgal. Megjósolom: Szerintem kevés nő elfogadó. :) Akármilyen furcsa ez.

Az egyéjszakás kalandokat megbocsátjuk de a prostik valami olyan dolgot jelentenek amit a nők nehezen emésztenek meg. :)

Kérdés még, hogy miért gondolod, hogy a múltad minden részletét meg kell osztanod a barátnőddel? Te kikérdezed majd őt minden részletről a korábbi kapcsolatairól? Csak azok a fontosak amik jelentőségteljesek voltak. Azokról viszont érdemes hosszan beszélgetni.

Félre ne érts, nem mondom, hogy hazudj! Csak légy óvatos.

Ha egyszer-egyszer elmondod (minden különösebb jelentőség nélkül), hogy neked fontos a szex és ezt az igényedet meg is oldottad mindig de érzelmek nélkül nem tartasz fent párkapcsolatot, akkor ez addigra tudatosul benne mire esetleg konkrétan szóba kerül, hogy a megoldás számodra a prostikat jelentette.

Fontos a kapcsolatban a bizalom és az őszinteség de rögös út vezet odáig. :) Remélem a lány a zsákod foltja, és megértő lesz majd. :))

2008. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!