Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokáig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig nem volt barátnőm, (nem is hiányzott) viszont voltak bizonyos igényeim, így néha-néha meglátogattam olyan hölgyeket, az ilyen problémákon hivatottak segíteni. Megértik az ilyesmit a lányok, vagy nagyon nem?

Figyelt kérdés
Most úgy néz ki, alakul valami komoly egy lánnyal (nem "szakmabelivel"). Kérdés: ha már együtt leszünk egy jó ideje, megvan a bizalom és a kötődés, vajon elmondhatom a "múltamat"? Nem fog tőle kiborulni?
2008. nov. 2. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöször én biztos megilyednék, de amúgy semmi para.én megérteném.Csak akkor mond el ha már nagyon komoly a kapcsolat.;)
2008. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Tényleg csak akkor mond el, ha már komoly a kapcsolat. Nekem az egyik barátom mondta el, h ilyen lányokhoz jár, hát elég kiakadtam, mert szerintem tök nagy igénytelenség, és a mai világban bárhol találsz akár minden estére olyan lányt aki kielégít egy éjszakára, de azért mégsem csinálják egy nap 15 pasival.
2008. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"...tök nagy igénytelenség, és a mai világban bárhol találsz akár minden estére olyan lányt aki kielégít egy éjszakára, de azért mégsem csinálják egy nap 15 pasival."


tény, hogy manapság nem olyan nehéz egyéjszakás kalandokat szerezni. de - és most lehet ki fogsz röhögni - én erkölcsösebbnek tartom, hogy elmenjek egy prostihoz, nem pedig egy csajt fűzögessek, aki esetleg többet akar, neadjisten kétajtós szekrény a pasija.


És a prostik sem csinálják 15 pasival egy nap. Legalábbis akikhez én járok.

2008. nov. 2. 19:28
 4/13 A kérdező kommentje:
*ettől függetlenül köszönöm a véleményedet, és az elsőét is.
2008. nov. 2. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd el neki. Ha rakerdez a dologra, pl voltal-e mar prostitualttal, akkor mondd, hogy voltal, ha tovabb kedezoskodik, mondd el neki, de szerintem amugy nem fontos.

A legtobb no nem toleralna ezt. Meg egyszeruen nincs ertelme elmondani. Nem szamit.

2008. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem lenne tisztességes ha el sem mondanád neki hogy milyen volt a múltad. Igaz a te dolgod de azért mégis illene a lánynak tudnia hány csajjal feküdtél le. Higiéniai okokból is. Én biztos kiborulnék és szerintem addig nem feküdnék le egy ilyen pasival ameddig át nem vizsgáltatta magát tetőtől talpig. !!!
2008. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumival csinálták akkor nem lehet semmi baja, és az ilyen lányok azzal csinálják. Amúgy szerintem is csak akkor mondd el, ha kérdezi :)
2008. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hosszú kapcsolatban el lehet mondani, főleg, ha tudod, hogy a lány is megértené. Csak azért, hogy a lelkiismereteden könnyitsd kár beavatni a barátnődet, de ha úgy gondolod, hogy el tudnátok erről beszélgetni, akkor miért ne. Én lány vagyok, de úgy találom, nincsen ebben semmi kivetni való.
2008. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem ogy ez mért fontos...a múltban volt,ráadásul nem is voltatok együtt..semmi köze hozzá és neked sem kötelességed beszámolni róla
2008. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

azért meg kell mondjam, pozitivan csalódtam az itteni emberekben, arra számitottam, kapok majd 2-3 értelmes választ, meg 7-8 anyázást, hogy milyen disznó vagyok :D


akkor csak sorban:

3. nem arra gondoltam, hogy arra kérdez rá konkrétan, hogy voltam-e prostival, hanem mondjuk arra, hogy előtte hány lánnyal voltam. magamtól nem hozakodnék elő a dologgal, de hazudni sem akarok.


4. minden gumival történik, ahogy az 5. is mondta, és a legtöbb lány 3 havonta megvizsgáltatja magát. ennek ellenére köszönöm a véleményed, ilyen reakcióra nem is gondoltam.


a többieknek is köszönöm a hozzászólását.

2008. nov. 2. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!