Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, lassan elhidegülte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, lassan elhidegültem a férjemtől?

Figyelt kérdés

Még 3 éve sincs, hogy összeházasodtunk. Szerettem őt, és még most is, de a szex nem jó, és már nem is akarom, mer csdak felzaklat, hónapok óta nem elégülök ki.

Az ok az, hogy nem érzem hogy vágyna rám (vagy más nőre), nem kreativ, és zavarba jön: lelankad, ha valamit mondok, kérek, általában rövid ideig kemény, de ő mindig nagyot élvez, akkor is, ha 3-4 mozdulat után elmegy.

Ami még elgondolkoztat: amikor 5-10 percig bírja, nem sok idő múlva goromba velem, mintha megbánta volna.


2008. okt. 23. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
adj egy telefonszamot ,:) megbeszelhetunk egy idopontot, a kielegules szakaszon tudok segiteni ;)
2008. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem merevedési zavarai vannak,kissebbségi érzése, önbizalomhoánya, ezért nem vágyik annyira a szexre, vagy ha vágyik is, nem mer kezdeményezni, mert fél a kudarctól. Elég önző dolog, hogy nem elégít ki, akár kézzel, akár szájjal, ha másképp nem megy neki.
2008. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába szereted, az jó dolog! De ha nem jó a szex akkor már nem jó az összesség. Most nem azért mondom hogy a szex a legeslegfontosabb de fontos, ez az "egyik" alapja a kapcsolatnak. Ha nem megy, akkor meg kell beszélni, mert egyértelmű hogy valami nincs rendben! 3 éve vagytok házasok, csaknem ciki ilyenekről beszélni! Ha nem elégít ki az a másik "kis probléma"! Ha már te megteszed érte ő is viszont tegye én így gondolom! Le kell ülni, meg kell beszélni, magától nem fog változni mert ezek szerint nem is gondolja hogy valami "nem jó"! Sok sikert! F.
2008. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a cipöben járok, csak mi alig múlt egy éve, hogy megesküdtünk. Életem nagy szerelme, csak benne tudok megbízni, csak vele tudom elképzelni, a szex mégis elromlott... Képtelen vagyok felizgulni, bármit tesz velem (ö ellenben a kérdezö férjével igyekszik is, mindent megtenne, hogy boldoggá tegyen) nem tudok. Aztán persze van, hogy "ráhagyom" de olyankor fáj az aktus... Sírhatnék kerülget, mert már nem tudok olyankor a szexre koncentrálni, csak a fájdalomra, meg hogy hol romlott ez el? Nekem is hiányzik az az ösztönös erö, amivel egy férfi leterít egy nöt, ezt mondtam is neki, meg hogy izgathat durvábban is kicsit, nem vagyok porcelánbaba, de semmi... Sokáig azt hittem frigid lettem, mert be sem nedvesedek töle. Máskor viszont észre vettem, elég ha valaki csak úgy néz, vagy olyat mond, vagy ha fantáziálok, söt néha még a melltartó is ahogy dörzsöli a melleimet érzem, hogy rögtön nedves a bugyim. Tanácstalan vagyok, a családjaink "várják" a babát tölünk,én nem nem tudok lefeküdni a férjemmel... Ez teljesen elkeserít, 30 éves vagyok, és félek válni is, mi van ha ez egy idö után minden férfival így müködik nálam? A férjem elötti kapcsolatom ezt alá is támasztja...
2012. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy Nálad is ez van. Semmi sem lett jobb nálunk:(. Nem akartam/nem tudtam vállni :(. Ha megtehetitekmenjetek el párterápiára, vagy inkább csak Te előbb (titokan)kérj segítséget. Most én is ezzel fogok próbálkozni. Mi idősebbek vagyunk nálad, van egy 2 éves gyönyörű kislányunk és szeretnénk kistesót...de én rosszul vagyok attól, hogy vele lefeküdjek és ez már kb egy éve, egyre súlyosabb. De nálunk az is a baj, hogy ő nagyon ingerlékeny, és hiába kedves kedik nem hat meg,mert akár egy perc múlva, egy banális semmiségért ordítozni kezd. ...magam miatt kérek segítséget...és amint tudokelköltözünk...egy valami fáj nagyon,hogy a kicsimnek nem lesz tesója...
2012. jún. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!