Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek váljak el a férjemtől?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok,3 gyermek anyukája.A férjem nem törődik velünk, soha nincs itthon, magányosan élek.Ez már így megy 14 éve, mióta összeházasodtunk.Amikor nem dolgozik sincsen velünk.Csak egy cselédnek érzem magam.A szex jó, már ha van.Nem bírom tovább.Nem járunk sehová sem.Igaz, a pici 9 hónapos.Ő is akarta a babát, ennek ellenére szarik a családra.
2010. okt. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

És nem tudod megbeszélni vele ? Vagy miért van annyit távol ?

Nem ilyen egyszerü azért ez a kérdés . Menjetek el valami házassági tanácsadóhoz , vagy tudja fene hova lehetne ilyenkor menni .

2010. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen volt, mióta összeházasodtatok, akkor mi a gond? Te választottad, nem?
2010. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy amikor összeházasodtunk nem volt ilyen.Csak idővel változott.Az a baj hogy még mindig szívemből szeretem, ezért nehéz. Azt mondja ő is hogy imád, bár kimutatni ezt csak az ágyban tudja.Se szülinap, se semmi, egy szál virág se.
2010. okt. 12. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Minden megoldódik, csak minél hamarabb sz*pd le!
2010. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagyviri ***** válasza:
Első körben én nem ajánlanám a válást. Szerintem is le kellene vele ülni, és megbeszélni a dolgokat, főleg arra vonatkozóan, hogy 3 gyerek mellett, már igazán nagy szükséged lenne a segítségére. Nem mintha kevesebb gyerek mellett ezt nem érdemelted volna meg, de emlékeztesd arra, hogy a gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem fel is nevelni. Ha a beszélgetés sikertelen volt vele, próbálj meg segítséget kérni, elsősorban a párod családjától, hátha az ő befolyásuk javít a helyzeten. Ha ezekkel sem érsz el semmit, akkor el kezdhetsz gondolkozni a váláson.
2010. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haraggudjatok,de én ezt nem értem!Ha nem törődik veletek,akkor ezt miért nem kérdezed meg hogy miért nem?

Vagy ha szabad ideébe nincs veletek,akkor mit csinál?

Ha te is szereted és ő is,akkor mi a baj?Miért nem lehet neki megmondani hogy kicsit foglakozon veled többet?

Amúgy két emberen múlik a dolog!

2010. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!