Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váljak vagy ne? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,abból 2 év házasság is egy 8 hónapos baba.Pár hete vettem észre,hogy a férjem mikor haza ér nem ad puszit,napközben nem telefonál,hogy mi van velünk csak akkor,ha kell neki valami.Sokat vitázunk.Az én férjemmel az a baj,hogy nem beszéli meg velem a problémákat.Egyik este megkérdeztem tőle,hogy van e velem valami baja?Ö meg igen,kértem,hogy mondja el ö majd!!!Én mindig próbálók neki a kedvébe tenni,a házasságunkért is küzdők.De én úgy látom és érzem hogy ö nem,mintha nem érdekelné?Ma reggel meg húzódott a derekam,megkértem anyukámat,hogy jöjjön és vigyázzon a babára,hazaért a férjem és kértem hogy foglalkozzon a gyerekkel anyukám had tudjon haza menni,de neki ezer dolga van nem ér rá!!!

Vagy csak én viszem túlzásba az egészet,nekem is vannak hibáim,én el is ismerem őket.Nem tudom mit tegyek.Szeretem nagyon!!!


2011. szept. 20. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Erre a kérdésre komolyan itt akarod megkapni a választ? Tizenéves tiniktől, huszonéves okostojásoktól, meg befásult harmincasoktól? Miért nem a barátaiddal beszéled ezt meg?
2011. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak véleményekre voltam kiváncsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2011. szept. 20. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

1. már bocs a tizenévesek az okostojások egymásnak idősebbeknek osztogatnak idióta tanácsokat...

kedves kérdező mindenképp beszélned kell vele,ha nem működik egy kapcsolatban a kommunikáció már régen rossz,ha egyszer elsietne állj elé,vagy kettesben menjetek el kávézni sétálni és kérdezd ki,mond el,hogy nagyon fontos neked,é nem akarod elveszíteni,ezért fontos,hogy megbeszéljétek

2011. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szülés után nem könnyű egyik szülőnek sem az élete. Az anya minden energiáját és figyelmét a gyerekre öszpontositja, csak vele foglalkozik. A férjre meg rászakad egy apró jövevény, amivel nem igazán tudja mit kellene kezdeni. Gondolj bele milyen több hónapig szex nélkül és ez nem csak a terhességet, de az utána következő több hónapot is magába foglalja. A férfiak olyanok, mint a gyerekek. Eddig ő volt az "egyke", minden figyelmet és törődést ő kapott meg. Most minden figyelmed a kicsire korlátozódik. Logikus, hogy duzzog emiatt. Foglalkozz vele is. Vondd be őt is a gyereknevelésbe, de ne úgy hogy a kezébe adod a gyereket és vigyázz rá. Egy férfinak fogalma sincs mit kell kezdeni a gyerekkel, őt nem erre találták ki, nincs a génjeiben. Menjetek el közösen sétálni, játszatok. Ha ő nem hiv, hivd nyugodtan te őt. Lepd meg egy vacsival, bármivel, amit szeret, vegyél fel valami szexiset és kezdeményezd a szexet. Lehet, hogy valami munkahelyi probléma is lehet. A férfiak nem szeretnek ilyesmiről beszélni. Soha nem fog leülniveled egy pasi sem és kibeszélni magából, ami benne van. Már csak azért is mert nem akar gyengének tűnni előtted, olyannak aki nem képes megoldani a roblémáit. Ülj le vele és mindenképp mondd el neki, hogy bármi is legyen, te mellette vagy és bizol benne, tudod hogy erős ember és képes lesz megoldani a problémáit bármi is legyen az. De szeretnéd, ha elmondaná, mert az ő problémája a te problémád is és nem szeretnéd, hogy feszültség legyen köztetek bármi miatt is. Esetleg megpróbálhatod kipuhatolózni, ha mégsem mondja el. Használj kulcsszavakat:munkahely, pénz, gyerek, szerető. Látni fogod a reakcióiból, ha valamelyiknél nem stimmel valami.


Remélem tudtam segiteni. És majd irj, hogy mire jutotatok. :)

2011. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14:56 te melyik vagy a 3 közül??
2011. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!