Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elhagyott a barátnőmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vik79 kérdése:

A férjem elhagyott a barátnőmért. Mit tegyek? Váljak el?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült,3 hónapos terhes voltam, a kislányom pedig 10 hónapos. Azóta (1 éve) együtt élnek a lány szüleinél. A férjem minden nap jön haza, úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne, segít mindenben. A szülésnél is ott volt. Azt mondja, annak ellenére ami történt, még mindig kíván és hiányzik a régi élete. Mégsem szakít vele.
2011. márc. 17. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd hogy ez csak kamu... Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan, undorító ember??? Mellesleg ha kíván és hiányzol neki, miért nem veletek van?
2011. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy ráhagyod!! így arany élete van! nálad a gyerek, barátnőd a suna
2011. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki ezt mondja: neki ez a legkényelmesebb. Én viszont nem tudok mit tenni az anyagiak miatt. Két ekkora gyerekkel (3 hónapos és másfél éves) mihez kezdjek?
2011. márc. 17. 00:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyerektartást kellene fizetnie ha elválnátok, nem? De ez így gusztustalan , az ilyet ki kellene herélni.
2011. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Panda Péter ***** válasza:
77%
pereld le a szemétről a gatyáját is, vagy ajd neki ultimátumot (mondjuk az utóbbihoz nem árt, ha van pár ütőkártya a kezedben, az előbbihez meg egy jó (drága) ügyvéd)
2011. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
még miért nem váltatok el? tedd azt rögtön. akkor lenne legalább gyerektartási persze ha fizetné
2011. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd 1 kétszínű kurv@ én a helyében nem mernék a szemedbenézni mert félnék h lesülne a képemről a bőr. a pasidat tényleg heréltetni kéne... de ha félsz a válástol mega hercehurcától ülj le vele és mond meg neki kurv@ keményen hogy döntsön vagy a barátnőd vagy pedig a felesége és 2gyereke... igazábol elég megdföbbentő hogy szónélkül hagtad eddig. ilyen kaliberü problémákkal nem lehet csak ugy együtélni mert ha nemszólsz időben rámegy a kapcsolatod mint itt is jóelőre jkell szólni
2011. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sza.rházi! És egyre több az ilyen ebben a mai liberális világban...
2011. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő,egy ilyen helyzetben megalkuvó,arra nem lehet mit mondani.Ez a női nem legteljesebb meggyalázása amit veled művel a férjed.Hogy te erre nem lépsz semmit,csak csendben szenvedsz,meg fórumozól bánatodban erre nem tudok mit mondani szintén csak annyit,hogy remélem ez a poszt kamu.
2011. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akármit kérdezek tőle, mindenre az a válasz, hogy nem tudom. Igazából fizeti a hitelt, a ház rezsijét és még nekem is ad pénzt minden hónapban. Csak nem velünk él. De én ezt így már nem bírom...
2011. márc. 17. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!