Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elhagyott a barátnőmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vik79 kérdése:

A férjem elhagyott a barátnőmért. Mit tegyek? Váljak el?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült,3 hónapos terhes voltam, a kislányom pedig 10 hónapos. Azóta (1 éve) együtt élnek a lány szüleinél. A férjem minden nap jön haza, úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne, segít mindenben. A szülésnél is ott volt. Azt mondja, annak ellenére ami történt, még mindig kíván és hiányzik a régi élete. Mégsem szakít vele.
2011. márc. 17. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
figyelj akkor az ajánlatom a következő. hogyha nincs állásod (márpedig 2 gyerekkel jó állást találni amivel eltartod őket elég nehéz) hadd fizesse a házat a gyerekeket hadd kurjon félre de ha nem akarsz megőrülni boldogtalan lenni akkor te is kezdj el partner után kajtatni és ha ez neki nem teccik bekapjhatja... ha boldogulsz 1edül anyagilag és eltod tartani a 2 gyereket válj el ha nem használd ki a helyzetet ahogy a patkány is teszi ha másként cslekedsz befogod látni h elbasztad az életed már jórégen
2011. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a barátnőd a szemedbe mer nézni ezek után?
2011. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehet,hogy valamiért hagyott el?

Mit történt?

Nerm híztál esetleg?

Odafigyeltél magadra?

Rá is figyeltél?

Nem vagy prűd?Úgy értem bevállalós vagy?

Igényes vagy?Nem ültél le úgymond?


ezeket válaszold meg előbb és lehet ott a megoldás rá,sajnos én is ilyen vagyok,ha a csaj nem tesz magáért,hogy jól nézzen ki vagy nem bevállalós akkor sajnos lelépek én is.

Nem mondom,hogy igaza van,de én mindig azt mondom,ha az ember otthon mindent meg kap akkor minek menne máshoz.

Érted nem?


Próbáld meg megtudni valahogy,mindennek oka van.


23F

2011. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dr.Csernus: Nő

olvasd el! komolyan!

2011. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 CSABA LÁSZLÓ válasza:

Ha perled híd el te húzod a rövidebbet.Én ezt tenném nem

venném észre körülöttem mintha nem is létezne ezzel óriási

lelki terrort érsz el. és lépni fog ebe biztos lehetsz.

2013. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-nak igaza van, végre egy igazi FÉRFI! :)

Nálunk pont az van, hogy odateszem magam minden téren, most mégis magányosan sz.pok:(

2015. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!