Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a srác?

Figyelt kérdés
Van egy egész jóképű, magas fiú az egyetemen aki furcsa módon még szűz de ahogy nézem nem is igazán foglalkoztatja a téma. Ez még "rendben" is lenne bár nem a mai fiúkra jellemző de egyáltalán nem is próbál csajozni, szórakozni sem jár, egyszer eljött egy clubba, akadhatott volna ott is neki biztos préda de inkább hazament mint később megtudtam. Ezek után szerintetek meleg vagy csak tényleg ennyire nem érdeklik a lányok mikor mindenki szexel meg smárol mindenkivel.

2017. márc. 29. 08:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele és tényleg gátlásos de, hogy ennyire... meg semmi oka sincs rá. Szűz és kész, tudom, hogy az mert a haverjának bevallotta mivel ő sem értette mi ez a nagy félénkség nála.
2017. márc. 29. 17:30
 12/12 anonim ***** válasza:
A baratom sosem ismerkedett az egyetemen, egyszeruen o ott bulizott, csajt nem ott keresett. De nem meleg, fhu, nagyon nem :DD
2017. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!