Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a srác?

Figyelt kérdés
Van egy egész jóképű, magas fiú az egyetemen aki furcsa módon még szűz de ahogy nézem nem is igazán foglalkoztatja a téma. Ez még "rendben" is lenne bár nem a mai fiúkra jellemző de egyáltalán nem is próbál csajozni, szórakozni sem jár, egyszer eljött egy clubba, akadhatott volna ott is neki biztos préda de inkább hazament mint később megtudtam. Ezek után szerintetek meleg vagy csak tényleg ennyire nem érdeklik a lányok mikor mindenki szexel meg smárol mindenkivel.

2017. márc. 29. 08:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem mindenki szeret szórakozóhelyen és nagy tömegben lenni. Egyébként miután nekem mèg minden próbálkozásomat elutasították ès semmibe vettek, pozitív èlmèny hiányában már én sem próbálkozok senkinèl. Ettől még nem lesz meleg valaki.
2017. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem gondolnék arra, hogy meleg.

Nem mindenki szeret bulizni és mások előtt csókolózni.

És a szüzességnek mi köze a melegséghez? Minden meleg szűz, vagy mi? :) Ha meleg, akkor is lehetne párja, akkor is csókolózhatna, szexelhetne, csak nem nőkkel, hanem pasikkal.

Talán csak értelmesebb, komolyabb fajta, aki nem prédára vágyik, hanem társra, és mondjuk a buliban ha mindenki össze-vissza smárolt, akkor azok nem azok a típusú lányok, akire ő vágyik.

2017. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

2-esnél a pont.

Azt amúgy meg honnan tudod, hogy nem-e várja e otthon valami szépség akikről nektek esetleg ott az egyetemen fogalmatok sincs?

Legfőképp neked, mert a kérdés amiatt van gondolom, mert kiszúrtad magadnak.

Hát akkor meg ismerkedj meg vele és egyébként tudod-EGYETEM-oda tanulni járnak az emberek, nem jelenti kapásból azt, hogy ott csajozni kell.

2017. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázni kellene néhány fogalmat, jelenséget:

"mikor mindenki szexel meg smárol mindenkivel"

- ez beteg dolog

'Nem részt venni ebben'

- ez egészséges, normális dolog

2017. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak vallásos. Talán kérdezd meg tőle, miért ennyire más, mint a többiek.
2017. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem csúnya a fiú és ezért tűnt fel nekem is, azért is érdeklődtem iránta, biztosan nem várja senki és még nővel sem volt mivel az egyik srác aki jóba van vele mondta, hogy nem volt még senkije. Azt is tudom, hogy nem vallási okok miatt egyszerűen ilyen furcsa. Azért ennyi idősen egy fiúnak már lehetett volna valamilyen kapcsolata főleg, hogy így néz ki.
2017. márc. 29. 11:19
 7/12 anonim válasza:

Nem kötelező előírás ez szerintem.

Egyszerűen én is így vagyok például.

Mondjuk most van egy kis tündér, aki még királyul is főz, épp töltött libanyakat fog Péntekre készíteni nekem de a véletlen műve volt ez-na jó inkább anyukáké :D


Inkább szeretek a munkámra, a céljaimra fókuszálni, csajozgatni nincs időm meg nem is érdekel.

Kell a szerelem, anélkül meg semmi.

Úgy üres lenne, mint egy tucat látványfilm kb; amit megnézel és el is felejtesz.


Valószínűleg így van a srác is, és emiatt hagyja ki a prédákat.

2017. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a melegnek titulálás gyakori a nők körében, kevésbé fájdalmas, mint szembe nézni a ténnyel, hogy a nő nem jön be a kiszemelt férfinak. De semmi logikus érv nem támasztja alá, jól írták előttem, hogy melegként is lehetne kapcsolata.


Főleg olyan oka lehet erre, hogy megkímélje magát a gyakori női kétszínűségtől, szexuális manipulációtól, érzelmi zsarolástól, megcsalástól és kihasználástól.

2017. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gatlasos.
2017. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azt honnan tudod, hogy szűz? A homlokára van írva?
2017. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!