Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen úgy szexelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy szexelni, hogy közben joghúrtot öntözök az egész testemre (mindenhova, meg a páromnak is), és lenyalogatjuk egymásról?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni.
2008. szept. 26. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az csak tőletek függ...van aki izgatónak tartja van aki undorodik a gondolattól is
2008. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
hát milyen lenne?joghurt ízű!!hogy nektek izgató e azt csak ti tudjátok majd.
2008. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk a csokiöntet jobban bevált. ;)
2008. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
menj má a köcsög kérdéseddel...ez undorító:)
2008. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
nálunk a cukrozott sűrített tej vált be:))
2008. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy maradi vagyok, de 1 nagy somlói, aztán jöhet a mehet!
2008. szept. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is csak egyénfüggő a dolog, van aki élvezi, van aki nekem. Nekünk mondjuk a csokipuding vált be a párommal, szerintem nagyon izgató.
2008. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi egyszer kiprobaltuk ezt a joghurtos temat, de nem elszomoritaskent mondom, lehet hogy csak mi voltunk a benak, de iszonyatosan nagy rohogesbe fulladt, mert a gyumolcsos joghurttol beindult a nyaltermeles de annyira, hogy utana mar egy csok is viccesen alakult, raadasul nem tudtuk 100szazalekosan lenyalni az egeszet igy utana a ragacsos lepedoben fetrengtunk :) :) :)

De poennak jo volt :D

2008. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!