Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nincs jogsim mehetek a kukába?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim mehetek a kukába?

Figyelt kérdés

21 vagyok, nincs se autóm, se jogsim, és egyelőre nem is érzek késztetést rá, hogy letegyem és vegyek egy autót..


Fiatal lányok! ennyire fontos dolog ez nektek? Ha valakinek nincs jogsija, vagy autója nem is kezdenétek vele?



#jogosítvány #randi #vonzalom #egzisztencia #palacsintát tudok csinálni
2016. máj. 18. 06:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10:

22 éves lány vagyok.

És bocs, hogy én ÁTLAGOK, ÁLTALÁNOSSÁGOK alapján beszélek. Amikor azt mondom mindenki, arra gondolok hogy 10-ből 7-8-9. Tehát a döntő többség.

Ezen az oldalon mindenkinek hobbija a cáfolás és a vitatkozás.


A legfontosabb: HA FELTŰNT, A KÉRDEZŐ A FIATAL NŐKET KÉRDEZTE. Mert ő maga is 21 éves férfi. Tehát gondolom főleg 18-22 éves lányok válaszai érdeklik őt, amilyen nőket ő maga is keres. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha te nem jönnél össze egy 21 éves sráccal, akkor szerintem az ő számára is elég irreleváns a válaszod, ahogy mindannyiótoké is. De nem azért mert hülyeséget mondtok. Lehet hogy igazatok van. De a kérdező most gondolom azon korosztályú fiatal lányok véleményére kíváncsi, akiknél ő is próbálkozni szokott. Vagy maximum vele egykorú srácokéra, akiknek már van tapasztalata ebben.

Szóval ne vegyétek magatokra, de ez most egy ilyen kérdés.

Ha majd egy 30 éves férfi kérdezi meg, ugyanezt, aki 18-30 éves nők véleményére, vagy hozzá hasonló korú férfiak véleményére kíváncsi, akkor ott nektek biztos jobban igazatok lesz, nekem pedig kevésbé.

2016. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kovpet ***** válasza:

"Amikor azt mondom mindenki, arra gondolok hogy 10-ből 7-8-9. Tehát a döntő többség."


Azért ezekkel a kijelentésekkel vigyázni kell. Az ember közvetlen környezete nem feltétlenül az átlagot tükrözi. Aki pl vallásos és templomba jár, az szentül (!) meg lehet győződve, hogy az ország lakosságának a 70-80-90%-a vallásos és templomba jár, holott ez messze nincs így. Egy ateista meg 1-2%-ra tippeli ezt a számot.

Egy hetero, aki teljesen kívülálló a meleg világban, azt hiheti, hogy az országban pár száz homoszexuális van és erről ezért felesleges beszélni. Egy meleg meg hiheti azt, hogy a népesség felének-háromnegyedének vannak hajlamai, hiszen nála hetenként próbálkoznak be tisztes családapák, akikről amúgy senki nem gondolná.

Egy borsodban mélyszegénységben élő cigány hiheti, hogy a lakosság nagy része éhezik és akinek van pénze, az bűnöző, egy budai luxusvillában lakó meg hiheti, hogy vannak persze szegények, de azok a saját hibájuk miatt azok és egyébként is csak egy minimális kisebbségről van szó, hiszen nappal a plázák vannak tele, éjjel meg a szórakozóhelyek.


Magyarul: csak a statisztikáknak lehet hinni. Illetve csak lehetne, mert azok sem feltétlen pártatlanok és akkor még finoman fogalmaztam :)

2016. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Értem mit mondasz. De te most szélsőségeket emlegettél. Szerinted mindenki a szélsőségekbe tartozik bele? Te is a fenti saját példáidban mindig valamelyik szélsőség felé húzol és azt gondolod hogy ezzel mindenki más is így van és egyáltalán nincs olyan ember, aki viszonylag jól "tippelne" és akinek a saját tapasztalatai nagyjából a valóságot fedik le, beleértve magadat is?
2016. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kovpet ***** válasza:

"Te is a fenti saját példáidban mindig valamelyik szélsőség felé húzol"


Mutasd légyszi, hogy hol látod az én véleményem a fentiekben.

2016. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:

Ez egy kérdés volt, nem pedig kijelentés tőlem. Ott van ennek a mondatomnak a végén egy kérdőjel


Tehát hogy te azt hiszed mindenki a szélsőségek felé húz (köztük te is) mindenben, vagy pedig szerinted vannak emberek, akiknek azért az egyéni véleménye elég közel áll a valósághoz?

2016. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kovpet ***** válasza:

"köztük te is"


Ezért hülyeség a kérdőjel a mondatod végén.


Amúgy nyilván azért írtam a szélsőségeket, mert jó esetben a két szélsőség közé mindenki véleménye befér.

Te önjelölten a korosztályod szóvivőjének nyilvánítottad magad. Szerintem erre senki nem hatalmazott fel, így jobb lenne, ha te is csak a saját nevedben nyilatkoznál (ahogy én is teszem).

2016. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!