Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nincs jogsim mehetek a kukába?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim mehetek a kukába?

Figyelt kérdés

21 vagyok, nincs se autóm, se jogsim, és egyelőre nem is érzek késztetést rá, hogy letegyem és vegyek egy autót..


Fiatal lányok! ennyire fontos dolog ez nektek? Ha valakinek nincs jogsija, vagy autója nem is kezdenétek vele?



#jogosítvány #randi #vonzalom #egzisztencia #palacsintát tudok csinálni
2016. máj. 18. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így azért túlzás, de én is azt tapasztalom hogy ez sok esetben igen is hátrány a lányoknál, még akkor is ha nekik sincs...
2016. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha van egy babbettád márnyerő vagy...

De komolyan,szerintem nem az a fontos.Persze vannak nagyon ok os diplomás lányok akinek az autó fontos,vagy épp más...

2016. máj. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
A páromnak nincs autója, jogsija. Nincs vele problémám. Én gondolkodok azon, hogy megpróbáljam e letenni.
2016. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Nekem van autóm, néha én is szeretek inni egy pohár pezsgőt vagy bort a vacsorához vagy társaságban. Ne mindig én vezessek. Ok tudom uber/sofőrszolgálat. De ha kocsival megyünk külföldre, akkor ne csak én vezessek. Imádok vezetni, de megeshet hogy fáradt vagyok, pihennék, stb. Mindenképp előny.
2016. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván azért kérdezed, mert alapból egy kotonszökevény vagy. De rohadtul nem nehéz 100-ért jogsit szerezni, meg pár100-ért kocsit venni. Nem egy nagy elvárás ez.
2016. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-os! Hol a francban lehet 100ert jogsit csinalni???? :D lassan a duplaja.

Par 100ezerert meg tudod, hogy milyen kocsit kapsz... olyat, amibe azok a lanyok nem ulnek be.

De hajra! Legy egy kicsit jobban kepben a dolgokkal...

2016. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Öntsünk tiszta vizet a pohárba. A lányok szemében az autó és jogosítvány olyan, mint a férfiak szemében a női mell.


Férfiak, nektek a nő mellének mérete döntő az ismerkedésnél? Nem, nem az. Általában a lányok arcát és alakját nézitek, amik miatt külsőre vagy bejön nektek egy lány, vagy nem. Tegyük fel megismerkedtek egy szép arcú és nektek nagyon vonzó alakú lánnyal, akit eléggé kedveltek. Mikor először látjátok meztelenül, akkor pedig látjátok hogy gyakorlatilag nincs melle, csak kb két bimbó van neki a semmi közepén. Levon ez a vonzalmatokból az irányába? Nem. Semleges. Nem ad hozzá, de le sem von. Na most tegyük fel ugyanennek a lánynak hatalmas, formás, gyönyörű tejcsárdái vannak. Ez már hozzáad a vonzalmatokhoz, pluszpont a szemetekben.


A nőknek a férfi kocsijának és jogsijának megléte döntő az ismerkedésnél? Nem, nem az.

Tegyük fel megismerkedik egy nő egy férfival, akit kedvel és teljesen jól megvannak. Aztán megtudja, hogy a férfinak nincs jogsija, nincs kocsija. Negatívum ez a szemében? Levon ez a férfi értékéből? Nem, nem von le, de nem is ad hozzá. Ha lenne kocsija, az adna hozzá egy kis pluszt a férfihoz igen. De ha nincs, az nem von le, az egyszerűen csak semleges.


Nagy mell: Pluszpont

Kis mell: Semleges

Kocsi, jogsi: Pluszpont

Nincs jogsi: Semleges

Remélem értitek. Az én barátomnak sincs jogsija, nekem pedig van.

2016. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kovpet ***** válasza:

"Nagy mell: Pluszpont"


Hát nálam nem.

2016. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, bocs.


Szóval 10-ből 8-9 férfinak UGYANAZON a nőn jobban bejön egy szép, kerek, természetes, nagy, formás tejcsárda, mint két bimbó a semmi közepén.

2016. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

# 7, vicces vagy. Bírom az olyanokat akik így fogalmaznak és szerintük egy felfogás létezik. :D Hány éves vagy 10?


Ezek az opciók vannak.


Nagy mell: pozitívum/semleges/negatívum

Kis mell: pozitívum/semleges/negatívum

Kocsi, jogsi: pozitívum/semleges

Nincs jogsi, kocsi: pozitívum/semleges/negatívum


Szerintem mindenképp pozitív ha nem csak az én autóm amortizálódik és ha én nem tudok/nincs kedvem vezetni tud ő is.


Legközelebb a magad nevében beszél, ne általánosságban. Eddig kettőből ketten cáfoltak meg.

2016. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!