Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy babettám de még nincs...

Van egy babettám de még nincs rá jogsim (de majd lesz ) és igy erdőbe (tudom hogy nem magán terület ) de mehetek a motorommal hiszen a rendőr csak nem fog az erdőbe ellenőrizni vagy ilyesmi :D nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Erdőig hogy jutsz el?
2012. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ki tolom
2012. ápr. 24. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktak ellenőrizni, de babettával erdőbe menni elég merész dolog. :D
2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen biztos nem olyan jó mint aszfalton! :D
2012. ápr. 24. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Meg lophatsz a boltból is nyugodtan, mert mari néni nem fog utánad szaladni. De attól még nem szabad.
2012. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

figyu én is erdőbe kezdtem szimóval a csapáson jogsi meg bukó nélkül :D

monjuk nekem az erdő kb 200 méter szal oda is motorral mentem :D

aztán meg lett a jogsim és már a boltba is motorral járok bukó meg jogsi nélkül :D

egyszer megállítottak és mondtam hogy most lett összerakva a motor, mert fel lett újítva és csak kimegyek ide a boltba vele kenyérért. mjuk a bolt is olyan 300 méter. igazoltattak, de persze nem volt nálam semmilyen irat. bediktálták az adatokat és mikor hallották hogy melyik utcán lakok kérdezték hogy az melyik utca... rámutattam az utcatáblára, mert hogy pont a sarkon állítottak meg XD

aztmondták hogy pont elég közel lakok hogy hazamenjek bicikliért és azzal járjak kenyérért :D

röhögve elengedtek :D

mjuk azóta tényleg biciklivel járok kenyérért :D


egyébként ez rendőr függő :D

ha valami kis újonc igazoltat akkor tuti hogy ugrik a jogsi is...

szal mákom volt :D

2012. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!