Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csavarozható (kivehető,...

Csavarozható (kivehető, szerelhető) bukócsőhöz kell-e valamilyen engedély, papír és a rendőr mit fog szólni hozzá?

Figyelt kérdés
tehat nem gépkönyves autóról és abba fixen behegesztett csőről van szó......nekem csak "dísznek" kellene tuningtalálkozókra.......és ráadásul nem is teljes csövezes kéne csak középre az "X" meg vagy 2 cső a hátsó ülések felé.......és én úgy hallottam hogy az ilyen szerelhető,kivehető csöveket minden papír meg igazolás nélkül be lehet tenni,hiszen hivatalosan nem számit bukócsőnek(hiszen az "igazi" cső csakis gépkönyves kocsiknál lehet ott is csak engedéllyel kpm vizsgával beűtő számmal stb)de még mielőtt agyon büntet a rendőr szeretnék tisztán látni......a neten kerestem a téma után de nem sok használható infót találtam,ezert irtam ide hátha van valakinek személyes tapasztalata vagy hallot már valamit a dologról!előre is köszi a válaszokat!
2012. ápr. 18. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak dísznek nemfog menni szerintem. Mert ha semmi masszívabb rögzítés nélkül rakod be akkor igencsak baleset veszélyes. A rendőr meg azonnal kifog venni a sorból ha valami különlegeset lát tapasztaltam. Na meg Magyarországon semmi nem olyan egyszerű, sajnos
2012. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!