Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem a szexet?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó!


Segítségedre van szükségem a következő problémákban. Életem során sok férfivel voltam és mindig jól végeztem a dolgom. Több visszajelzés alapján a 10 pontból 11-et is kaptam volna. Ezt csak azért jegyzem meg, mert egy igazi nimfomániás, tapasztalt emberről beszélünk. Mostani párommal 4 éve leszünk együtt az utóbbi 1 évben sajnos nem kívánom magamon kívül mással a szexet, senkivel!! Az orálistól egyenesen undorodom, mikor régen ugy kellett visszafogni... Imádom a páromat az ágyban, mindig jól teljesít, változatosságal fűszerezve. Panaszra nincs okom. Szégyellőség meg nem az én asztalom, ha el akarok menni, hát megoldom az aktus közben, viszont saját magammal jobb szeretem. Attól félek egészségügyi háttere van annak, hogy nem működik a libidóm. Hallottál már hasonló esetről? (Nem tudom azzal befolyásolhattam-e az agyamat, hogy arra kértem beszéljen hozzám aktus közben, mert én azt nagyon felizgulok 😊 de őt ez sajnos lehúzza...


2016. máj. 8. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Micsoda probléma...
2016. máj. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha magaddal megy, akkor kvára nem a libidód szar, hanem a párkapcsolatod ment ilyen téren tönkre, de ehhez nem kell doktori hogy felfogd.
2016. máj. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-így van,nincs nálad hiba,de ezzel a pasival már sosem lesz jó,ami elmúlt,elmúlt,

- nézz egy új pasikát,azt azzal újra fogsz te tombolni a lepedőn ...))

2016. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rossz kategória
2016. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi köze ennek a gyeshez ? :)
2016. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a szexet,hogy fog gyest kapni???? :-D

Ha csak magával csinálja,sose lesz terhes!

2016. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiaba teljesit jol, ha azokat a szexualis kivanalmaidat nem kapod meg tole amik teged lazba hoznak.

Nem a libidoddal van gond. A parkapcsolatoddal es a szexualis eletetekkel van baj.

2016. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!