Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretem jobban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem jobban az orális szexet?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szeretem, mint a rendes szexet. Bármikor hajlandó vagyok rá, és nem csak kapni szeretek, hanem adni is; viszont ha szexre kerül a sor, mindig úgy vagyok vele hogy "na legyen, ne érje szó a ház elejét" ...

Ha ránézek bármelyik srácra, akkor se az ugrik be róla, hogy milyen lehet vele az ágyban.


Ez mennyire jelenthet gondot majd a párkapcsolatomban?


2016. márc. 17. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Te hol elsz?? Csak nem a mennyben??

Almaim nőjének egyik jo tulajdonsága 😉

18F

2016. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De én is szeretem az orális szexet (is)

Nincs abban semmi rossz. A pasik többsége amúgy is úgy van vele hogy abból sosem elég. :) Az én párom nem panaszkodik.

Nem hiszem, hogy gondot okoz majd.


Néha azért kívánod a szexet is?


Lehet, hogy nem találtad meg a megfelelő partnert.

2016. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Néha, ez a baj. Úgy érzem, nem ez a "legfontosabb" egy kapcsolatban, így nem is eröltetem. Itt gyakorin elő van írva, hogy:

- ha heti 3x szexelsz csak, akkor az kevés, meg nem a megfelelő partnerrel vagy

- ha tényleg kívánnám a páromat, akkor egész nap a f@rkán lovagolnék.


Ha heti 1x szexelnék, de mellette meg minden nap orálisan kényeztetném a másikat, az rosszabb, mintha csak heti 3 szex lenne?


Nem szedek gyógyszert, és nem is stresszelem túl magam. Masztizni is szeretek.


Lehet tényleg nem voltam eddig megfelelő fiúval, de hát nem akarom a fél országot kipróbálni, vajon jobb lehet-e mással alapon... :/

2016. márc. 17. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szex is szex! Nehogy már a szexelés fogalma csak a behatolást jelentse!

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én ugyan más vagyok, én egy idő után megunom a nyalifalit, és arra vágyom, hogy csapjunk a lovak közé. Ettől persze kedvelem az orálisat is, de nekem nem elég. De éppen az a szép ebben, hogy különbözőek vagyunk!

2016. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kívánom a párom, állandóan harcra kész vagyok, de imádom orálisan kényeztetni. Igen, lehet hogy én is jobban szeretem, mint normál szexet. Fulladásig szeretem sz.pni, imádom mikor hangosan élvez a számba. Ettől még szexelünk rendesen is, de Ő is tudja, mi a tuti :)
2016. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy fulladásig szereted. De ez nem válasz a kérdésemre. :)
2016. márc. 17. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki mást élvez a szexben. Nem az átlagnak kell megfelelned, hanem magadnak és a párodnak. Ha őt ez nem zavarja, akkor rendben, ha zavarja, akkor meg nem érdemes rápazarolni az időt. Mert ha szeretsz valakit, akkor úgy szereted ahogy van. És elfogadod amit ő szeret. Esetedben az orális szex. A rendes szex mellett. Ha heti 1 alkalommal van, akkor is van, és az orális szex is szex.


Nem hiszem hogy a szex a legmeghatározóbb egy kapcsolatban, mert persze kell, de ha én kívánom a páromat, teljesen mindegy hogy csináljuk, a lényeg hogy vele.

2016. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen az izlésed. Nem vagyunk egyformák, ebben sem!

Ha találsz egy olyan pasit akinek szintén ilyen az izlése, kölcsönösen orálisan kielégítitek egymást akkor semmi baj nem lesz. Persze ha majd gyereket is szeretnétek, na ahhoz viszont dugni kell!

Puszilom a csiklódat! f.

2016. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is sokkal jobban szeretek szopni. Imadom a szamban erezni a pasi ferfiassagat:3
2016. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!